Antalya ve Isparta’da imza kampanyasına yoğun ilgi

Vatan Partisi’nin uzun süredir sürdürdüğü, İsrail saldırganlığının geçen haftalarda artmasına paralel olarak yoğunlaştırdığı İncirlik-Kürecik üslerinin Mehmetçiğe devredilmesi eylemleri imza kampanyasına dönüştürüldü. Bütün illerde olduğu gibi Isparta ve Antalya Vatan Partisi il örgütlerinin Kaymakkapı Meydanı’nda ve Şarampol kapalı Yol girişinde kurduğu imza kampanyası masalarına Ispartalılar ve Antalyalılar yoğun ilgi gösteriyor.

ABD-İsrail saldırganlığı son günlerde arttı.

Türkiye’yi Karadeniz’den başlayan Doğu Akdeniz, kuzey Suriye ve Irak’tan geçerek Umman Denizi’ne ulaşan bir hat boyunca kuşatma altına almaya çabalıyor.

Türkiye de köleleştirildiği Atlantik’ten koparak başı dik yaşayacağı Avrasya’da konumlanma sürecinde ilerliyor.

Vatan Partisi, ülke çapında ABD-İsrail saldırganlığının bölge ülkelerine terör ihraç ettiği ve onları gözlemlediği İncirlik Üssü ile Kürecik Radar Üssünün TSK kontrolüne alınması için yoğun eylemler yapıyor.

Bu kapsamda İsrail’in Filistin’e saldırganlığı zirve yapınca TGB ile birlikte geçen haftalarda İncirlik ve Kürecik önüne dayanarak ABD-İsrail’e bayrak gösterdi. Ülkede eylemli direniş yapan tek örgüttü.

Vatan Partisi’nin Kürecik-İncirlik eylemleri şimdi de imza kampanyalarına dönüştürüldü.

Bütün illerde olduğu gibi Isparta ve Antalya Vatan Partisi il örgütlerinin Kaymakkapı Meydanı’nda ve Şarampol kapalı Yol girişinde kurduğu imza kampanyası masalarına Ispartalılar ve Antalyalılar yoğun ilgi gösteriyor.

ISPARTA HALKINDAN YOĞUN İLGİ

Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Vatan Partisi Isparta İl Örgütü olarak Kürecik ve İncirlik Üssünün TSK’nin kontrolüne alınsın imza masası yoğun ilgiyle karşılandı” ifadelerini kullandı.

ANTALYA KARARLI

Vatan Partisi Antalya İl Başkanı Rıza Türkmendağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Antalya kararlı; Kürecik Radar Üssü ve İncirlik Hava Üssü TSK denetimine alınacak! Kürecik ve İncirlik Üsleri TSK Kontrolüne Alınsın” imza masamızı Muratpaşa ilçesine bağlı Kapalı Yol’da açtık. Tüm vatansever Antalyalıları imza atarak destek vermeye davet ediyoruz” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir