Antalya’da üyeleme kampanyası

1000 üye hedefi çok kolay!

Vatan Partisi’nin ülke çapında birkaç ay önce başlattığı Örgütlenme Atılımı ve Üyeleme Kampanyası kapsamında Antalya İl Örgütü, kendisine koyduğu 1000 üye hedefine ulaşmak için çalışmaları sürdürüyor. Önceki gün ve dün Muratpaşa ve Döşemealtı ilçelerinde açılan üyeleme standına halkın yoğun ilgisi oldu. Kısa sürede birçok yeni üye yapıldı.

Vatan ve Üretim mevzisi yükseliyor.

Örgütlenme Atılımı ve Üyeleme kampanyası hız kesemden ilerliyor.

Vatan Partisi ülkenin her yerinde halkın teveccühünü toplayarak büyüyor.

Bu kapsamda Vatan Partisi Antalya İl Örgütü 2 ay önce kendisine koyduğu 1000 üye hedefine adım adım yaklaşıyor.

Muratpaşa ve Döşemealtı ilçelerinde kurulan üyeleme masasına halkın yoğun ilgisi görüldü. Birkaç saatlik çalışma sonucu birçok vatandaş Vatan Partisi’ne üye oldu.

Genel Başkan Yardımcısı ve İl Başkanı Serdar Üsküplü, halkın ilgisi, “Partimize 2001 yılında yürüttüğümüz dolar yasaklansın kampanyasındakine benzer bir yönelim var.

Diğer ilçe merkezlerimizde de masalarımızı açacağız. Antalya’da 1000 üye hedefimizi gerçekleştireceğiz” şeklinde değerlendirdi.

Vatan Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı Hüseyin Baran Karabulut da yaptığı değerlendirmede, “Vatan Partisi’nin Altın Çağındayız. Partimizi Büyütüyoruz!” dedi.

Muratpaşa İlçesi’nde üyeleme çalışması

Başkan Karabulut açıklamasında, “2023 seçimlerinin kritik partisi teşkilatlı bir Vatan Partisi olacaktır. Ülkemizin, vatandaşlarımızın sorunlarını ancak böyle çözebiliriz. Vatan Partisi’nin merkezinde olduğu üreticilerin milli hükümeti kaçınılmazdır. Türkiye İttifakı artık bir zorunluluktur” ifadelerini kullandı.

Başkan karabulut açıklamasına şöyle devam etti:

“Bugün, Yeniköy Kapalı Pazaryeri girişinde gerçekleştirdiğimiz ‘Vatan ve Üretim İçin Vatan Partisi’ne Üye Ol!’ masamızı açtık. Çok sayıda vatandaşımız çağrımıza kulak vererek ‘Vatan’ saflarında bizlerle omuz omuza olmayı tercih etti. Yeni üyelerimize ‘hoş geldiniz’ diyoruz. Artık daha da güçlüyüz. Bütün işçilerimizi, üreticilerimizi, milli sanayicilerimizi, esnaflarımızı, gençlerimizi, işsizler kervanındaki vatandaşlarımızı geleceğimiz için Vatan Partisi saflarında mücadele etmeye davet ediyoruz.

‘Koş saflara, gel saflara, Vatan bayrağı altına!’”

Döşemealtı İlçesi’nde üyeleme çalışmasından kareler

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir