Arkan’la duygu dolu anlar

Başkan Ercengiz ve Arkan İremi de mutlu etti

Burdur Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında sahne alan Hüsnü Arkan seslendirdiği şarkılarla Burdurlulara duygu dolu bir akşam yaşattı. Konser öncesi de MAKÜ’lü öğrencilerin sosyal medya üzerinden yayınlanan #iremicin hashtag’ine uyarak eşi Hülya Ercengiz’i de yanına alan Başkan Ercengiz, Hüsnü Arkan’la İrem’i ziyaret etti.  

Müzik eleştirmenleri tarafından en iyi yorumculardan birisi olarak değerlendirilen sanatçı Hüsnü Arkan, Eski Otogar alanında sevenleriyle buluştu. Hayranlarının yoğun ilgisi ve alkışları eşliğinde sahneye çıkan Arkan, Burdur’da eski ve yeni şarkılarını sevenleri için seslendirdi.

Konserde konuşma yapan Başkan Ercengiz “dün akşam üniversiteli kardeşlerim twitter üzerinden başlattıkları #iremiçin hashtag ile sevgili Hüsnü Arkan abimizi, tedavi gören kardeşimiz İrem ile buluşturmamızı dillendirdiler. Sevgili Hüsnü Arkan bizleri kırmadı. Konsere gelmeden İrem’i ziyaret ettik. İrem’in bu hastalığı yenmesi için kendisinden söz aldık. Bizlerde ona destek olacağız. İrem bu hastalığı yenecek. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Konser sonunda Başkan Ercengiz, Hüsnü Arkan’a anmalık hediye etti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir