Aydınlık’ın 3 gün kapanması dostlarını üzdü, düşmanlarına sevinç çığlıkları attırdı

Aydınlık’ın 3 gün ara vermesi FETÖ’cü ve PKK’lileri sevindirdi!

Aydınlık’ın yayınına 3 gün ara vermesi okurlarını kenetledi. Aydınlık gazetesinin, binlerce destek mesajı aldığı ifade edildi. FETÖ ve PKK’nin sosyal medya elemanlarından ise sevinç çığlıkları duyuldu.

Aydınlık gazetesi artan maliyetler ve kâğıt

 sıkıntısı sebebiyle yayınına üç gün ara vereceğini duyurdu.  Veli Saçılık, sosyal medya adresinden, “Aydınlık okurları üç gün Akit okur artık. Neticede aynı gemidesiniz. Biz de üç gün kafa dinleriz” yorumunda bulundu.

Aydınlık gazetesi okurlarına “artan maliyetler ve kâğıt sıkıntısı sebebiyle yayınına üç gün ara vereceğini” duyurdu. 24 Haziran seçimlerinde HDP’den milletvekili adayı olan Veli Saçılık, sosyal medya adresinden, “Aydınlık okurları üç gün Akit okur artık. Neticede aynı gemidesiniz. Biz de üç gün kafa dinleriz” yorumunda bulundu.

Gazetenin duyurduğu haberde, “artan maliyetler ve kâğıt sıkıntısı sebebiyle yayınımıza üç gün zorunlu olarak ara veriyoruz. Dolar kuşatmasından okurlarımızın da desteğiyle güçlenerek çıkacağız. 25 Ağustos Cumartesi gününden itibaren daha güçlü bir aydınlık için şimdiden kolları sıvıyoruz!” dendi.

Aydınlık okurları üç gün Akit okur artık. Neticede aynı gemidesiniz. Biz de üç gün kafa dileriz.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

PKK ve FETÖ’den gelen sevinç çığlıklarına Aydınlık Genel Yayın Yönetmeni M. İlker Yücel ise şöyle cevap verdi.

İlker Yücel ABC internet gazetesi ve Tarihçi Yazar Merdan Yanardağ’a teki gösterdi.

Bu düzeysizlikten haber çıkaracak kadar üzülmüşsünüz

Öte yandan cumartesi gününden itibaren yeni atılımlarla yayınına devam edecek olan Aydınlık’a destek mesajları yağmaya devam ediyor.

İşte destek mesajlarının bazıları (Tamamı için tıklayınız)

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir