Bahçeli’ye eski üyesinden ağır eleştiri

Bağımsız Belediye Meclisi üyesi

Mehmet Yavuz Kaya, MHP lideri Bahçeli’yi gene topa tuttu.

Burdur belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Yavuz Kaya, “hem ihraç ediyorlar hem de üyeliğimi düşürmüyorlar, beceriksizler!” diye eski Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ağır eleştiride bulundu. Kaya, “Devlet Bahçeli gerçekten beceriksizmiş; bir ihraç işlemini bile beceremiyorken koltuk değneği görevini dört dörtlük yapıyorlar” diye ateş püskürdü. Yargıtay üyelik belgesini gösterdi.

BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU VAZİYETİ

Burdur Milliyetçi Hareket Partisi (MHP’den) ihraç edilen bağımsız Belediye Meclisi üyesi Mehmet Yavuz Kaya, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu kapsamında “hem ihraç ediyorlar hem de üyeliğimi düşürmüyorlar, beceriksizler!” diye eski Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ağır eleştiride bulundu. Kaya, “Devlet Bahçeli gerçekten beceriksizmiş; bir ihraç işlemini bile beceremiyorken koltuk değneği görevini dört dörtlük yapıyorlar” diye ateş püskürdü. Yargıtay üyelik belgesini gösterdi.

İşte Kaya’nın basın açıklaması!

Bu Devlet Bahçeli gerçekten beceriksizmiş. Devlet Bahçeli ve avenesi çok basit olan bir ihraç işlemini bile Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak üyeliğimi düşürememiştir. Atama ile görev verdiğin Burdur İl Teşkilatı, Konya Bölge Disiplin Kurulu da beceriksiz çıkmıştır. Bunlar basit bir ihraç işlemini bile gerçekleştiremezken, siz koltuk değneği görevini dört dörtlük yapıyorsunuz… Yazık Bahçeli ve ekibi sizlere gerçekten çok yazık, acıyorum. Bu kafa ile asla ama asla hükümet olamazsınız. Kontenjan Milletvekilleriniz olur.

Sizin yapamadığınız ihraç işlemini ben onurumla istifa ederek tamamlıyorum. Siz ise MHP’yi kapatıp siyasetin çöplüğüne sürükleniyorsunuz. Partinin haklarını bile savunamayan teşkilat yapısına kucak açtınız. Başkanlık sistemine verdiğiniz destek ile siz parlamenter sistemi savunan MHP parti tüzüğüne aykırısınız. Genel Başkanlığı bile artık yapamıyorsunuz. Parti Disiplin Kurulu adeta bir kuklaya dönmüştür. Demokrasiden uzaksınız.

Şunu iyi biliniz ki gerçek Ülkücüler, size ve ekibinize artık değer vermiyor. Meral Akşener, Ümit Özdağ, Koray Aydın ve oluşturdukları ekip Atatürkçü, Milliyetçi, Ülkücü, Vatansever Türk Yurttaşlarını kucaklayıp halkın sevgi seli ile gümbür gümbür emin adımlarla Türkiye’yi yönetmeye geliyorlar. Türkiye eskiden özlediğimiz bayram sofralarına dönecek. Gerçek ülkücüler artık seni terk ederken, siz ve partiniz siyaset mezarlığına defnediliyorsunuz.

İşte MHP’den ihraç edilen

Mehmet Yavuz Kaya’nın Yargıtay parti üyeliği sorgulama belgesi!

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir