BARO seçimlerinde iki liste

1 Ekim Cumartesi günü Burdur Öğretmenevi Nur Cihan Velicangil Konferans Salonunda yapılacak olan Burdur BARO seçiminde sürpriz bir şekilde iki aday ve iki liste yarışacak.

Burdur BARO’sunun yönetici seçimleri önümüzdeki Cumartesi 1 Ekim 2016 tarihinde Burdur Öğretmenevi Nur Cihan Velicangil Konferans Salonunda yapılacağı, seçimlere 2 aday ve 2 listeyle girileceği, bu nedenle çekişmeli geçeceği öğrenildi. Adaylardan biri mevcut Başkan Av. Ramazan gedik, diğeri de Av. Şükran Güner.

Eski ANAP İl Başkanlarından olan ve BARO Başkanlığında da kıdemli olarak 2 defa BARO Başkanlığı yapan AV. Ramazan Gedik Yönetim Kurulu listesini açıkladı. Gedik, Yönetim Kurulunun Av İsmail Özbek, Av Özgür Köse, Av Abdullah Özel, Av Hüseyin Altay, Av Gülşen Arlı Arpa, Av Ekrem Yavuz Öztop, Av. Özlem Yılmaz Peksüslü, Av Aysel Orgül Sarıyıldız’dan oluştuğunu belirtti.

Başkan Gedik, Denetleme Kurulu’nu Av. Nilgün Altınışık, Av. Tuncay uysal ve Av. Özgül Kızıltan Duran’ın oluşturacağını, genel merkez delegeliklerine de Av. Erol Palaz ve Ayşegül Türel’in belirleneceğini ifade etti.

Diğer aday Av. Şükran Güner ise aday olduğunu ancak henüz listeyi oluşturamadığını belirtti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir