Başkan Akbulut, Ankara’da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker’in, Meclis İdare Amiri seçilmesi münasebetiyle Ankara’da çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunan İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Grup Toplantısının ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

CHP Burdur İl Başkanı Akbulut, Milletvekili Göker’in CHP Meclis İdare Amiri seçilmesini tebrik etmek ve çeşitli temaslar ve ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

İlkönce Milletvekili Göker’le birlikte Grup Başkanvekilleri Özgür Özel ve Engin Özkoç’u ziyaret eden Akbulut, Burdur Milletvekilinin Meclis İdare Amiri seçilmesinde verdikleri destek için il örgütünün teşekkürlerini sundu. İl örgütü ile Burdur ve Yeşilova belediyeleri faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

Daha sonra partisinin Grup toplantısına katılan Başkan Akbulut müteakiben Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile Türkiye ve Burdur siyasetleri hakkında görüş alışverişinde bulunan Başkan Akbulut, Genel başkan Kılıçdaroğlu’na Burdur, il örgütü, belediye başkanlıkları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir