Başkan Ercengiz iddialı konuştu

Çöpten enerji üretecek tesisin inşaatını gezerek hızla ilerleyen inşaattan aldığı moral enerjiyle, bilip bilmeden bolca konuşanları derin derin Twitleyen Başkan Ercengiz, “bugüne kadar ne yaptı?” diyenlere tavsiyelerde bulundu.

KONUŞAN KONUŞADURSUN, BİZ AZİMLE KENTİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, iktidar desteği görmeden, kendi yağında ve sadece Belediye imkân ve varlıklarıyla yaptığı başarılı hamlelere dayanarak “konuşan konuşadursun, biz azimle kentimiz için çalışıyoruz…” değerlendirmesinde bulundu.

FEN İŞLERİ’NDEKİ ELEKTRİK

ÜRETİM PANELLERİNDEN SONRA BÖLGENİN VE

ÜLKENİN EN MODER, EN ENTEGRE VE EN YENİ TEKNOLOJİLİ

BİYOLOJİK VE KATI ATIK BERTARAF TESİSİ YAKINDA ENERJİ ÜRETECEK

Burdur Belediyesi, enerji konusunda dünyadaki temel eğilim olan denizdeki dalgalardan enerji üretimi, dağdaki, tepedeki rüzgârdan enerji üretimi, çöpten enerji üretimi gibi doğaya zarar vermeyen, örneğin dünyanın damını delmeyen yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretme eğilimine uygun adımlar atıyor. Günlük 1100 ton süt üreten, yaklaşık 20 bin baş büyük hayvanın, 400 bin küçükbaş hayvanın yetiştirildiği Burdur’da tonlarca hayvani atığın sadece gübre olarak kullanılmasının önüne geçiliyor. Bundan da öte enerji üretimine hazırlanılıyor. Komposto olarak tarım arazilerinin verimini artırma yoluna gidiliyor. Bu kapsamda Başkan Ercengiz, bugün başkan yardımcılarını da yanına alarak yukarıda enerji konusunda belirtilen ve inşaatı hızla ilerleyen bölgemizin ve Türkiye’nin en modern, en entegre ve en yeni teknolojili Biyogaz ve Katı Atık Bertaraf Tesisinde incelemelerde bulundu. Ve “konuşan konuşadursun biz azimle kentimiz için çalışıyoruz…” diye iddialı konuştu.

“BU GÜNE KADAR NE YAPTI?” DİYENLERE TAVSİYELER!

Başkan Ercengiz attığı Twitlerle “bugüne kadar ne yaptı?” diyenlere meydan okudu. Başkan Ercengiz, “bugüne kadar ne yaptı?” diyenlere tavsiyemiz altyapı, üstyapı, enerji yatırımları, yeşil alan, makina parkı ve borçsuz yapılan binalarımızı gezip yerinde görebilir. Nasıl söyleniyordu; “Nerdeeeen nereyeeeee :)“ şeklinde tavsiyelerde bulundu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir