Başkan Ercengiz, kamyoncuların dertlerini dinledi

AKP’nin kendi uyguladıkları yanlış ekonomi politikalarından dolayı eski otogar alanında boş yatan ve üstüne üstlük kışkırtıcı politikaları üzerine polemik konusu yapıldığından alanın park yapılmasına yasaklanan kamyoncu esnafının dertlerini dinleyen ve taleplerini karşılıksız bırakmayan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eski otogar alanını kamyon ve tır şoförlerinin kullanımına açtı.

Burdur Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Durmuş Ceylan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nevzat Gökçeoğlu, 46’ncı Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mehmet Altay ve Yönetim Kurulu üyeleri, Halk Otobüsleri Yönetimi Kurulu üyesi Hüseyin Dinç ve kamyoncu esnafları Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette başkanlar kamyoncu esnafının sıkıntılarını dile getirdi. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “kamyoncu esnafımızın sıkıntılarının farkındayız. Aylardır o alanın kullanılması konusunda herhangi bir kısıtlama getirilmediği halde, AKP Merkez İlçe Başkanlığı’nın yaptığı açıklama neticesinde o alanın kullanımına kapatmıştık. Bu alandaki proje yapılana kadar geçici bir süre kamyoncumuzun tekrar kullanımına açıyoruz” dedi.

46 No.lu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mehmet Altay, kamyoncu esnafı adına ve duyarlılığından dolayı Başkan Ercengiz’e teşekkür etti.

 

 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir