Başkan Ercengiz’den 23 Nisan etkinliği

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nda küçükleri unutmadı. 

Burdur Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin işbirliği ile 23 Nisan Çocuk Şenliği bu yıl yine birçok etkinliklerle çocukları eğlendirecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocukların neşeli bir bayram geçirmesi için bu yıl Burdurlu çocuklar, 23 Nisan Cumartesi günü Saat: 10.00’dan itibaren 17.00’a kadar Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda (Şeker Meydanı)  düzenlenecek olan etkinliklerle unutamayacakları bir gün yaşayacak.

23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği etkinlikleri kapsamında masal çadırı, şişme oyun grupları, palyaçolar, yüz boyama, akrobatlar, yarışmalar, gösteriler, masal kahramanları ile çocuklar doyasıya eğlenecek.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Öncelikle bugünü tüm dünya çocuklarına armağan eden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm kahramanlarımızı saygı ve şükranla anıyorum. Meclisimizin kuruluşunun 102.yılını ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.  Büyük Burdur ailemizin küçük fertlerini ve ailelerini Özgürlük ve Demokrasi Meydanında düzenleyeceğimiz 23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği`ne davet ediyorum. Gelin hep birlikte bu mutlu bayramı kutlayalım.dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.