Başkan Ercengiz’den 65 yaş üstü vatandaşlara gıda paketi

Burdur Belediyesi her yıl dağıttığı Ramazan paketlerinin sayısını arttırarak Koronavirüs sebebiyle evinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor.

Koronavirüs gerçekleri

Başkan Ercengiz konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Koronavirüse karşı topyekûn mücadelemize devam ediyoruz. Özellikle bu hastalığın, bu salgının, bu virüsün yayılmasında etken olan evden çıkıp temasın fazla olmasının önüne geçmek için yurttaşlarımızın ihtiyaçlarını devletimiz ve milletimiz olarak hep birlikte karşılamaya devam ediyoruz. Biz de bugün Burdur Belediyesi olarak her yıl hazırladığımız Ramazan paketlerimizin sayısını arttırarak özellikle ihtiyaç sahiplerinde başlamak üzere vatandaşı evinde ziyaret ederek hem bu paketleri kendilerine takdim ediyor hem de başka istek ve arzularının olup olmadıklarını muhtarlarımız ile birlikte soruyoruz. Muhtarlarımız aracılığı ile vatandaşımız bizlere valiliğe ve tüm kamu kuruluşlarına ulaşabilir” dedi.

“Vatandaşımızın temel ihtiyaçlarının karşılanması sağlığının yerinde olması ve tutulması en önemli önceliğimizdir” diyen Başkan Ercengiz konuşmasının devamında, Muhtarlarımıza da işbirliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çünkü onların bize verdiği bilgiler doğrultusunda biz doğru adreslere ulaşmada kolaylık yaşıyoruz. Vatandaşımızın her türlü sıkıntısında devlet yanındadır devletimizin ve milletimizin işbirliği ile kol kola ama yakın durmadan biz bu tüm hastalıkla ile ilgili mücadelede başarılı olacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir