Başkan Ercengiz’den İmamoğlu’na Destek

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptali ve 23 Haziran’da yenilenmesi kararının ardından Ekrem İmamoğlu’nun seçim çalışmalarına destek olmak için İstanbul’a gitti.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut ve CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker İstanbul’da gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koordinasyon toplantısına katıldılar.  CHP İl Başkanı İzzet Akbulut düzenlenen il başkanlar toplantısına katılırken Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ise İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Ekrem İmamoğlu için saha çalışmalarına katılarak destek verdi.

Başkan Ercengiz “Destek İçin İstanbul’dayız”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız değerli dostum Ekrem İmamoğlu’na destek için İl Başkanı İzzet Akbulut ile birlikte İstanbul’da bulunduklarını belirten Başkan Ercengiz, “İmamoğlu İstanbul için büyük bir şans. Hem genç hem de heyecanlı bir belediye başkanımız. Sonuçlar gösteriyor ki kazanan İstanbul ve İstanbullular olacak. Bu kentte 16 milyon insanın yüzü yeniden gülecek, ülkemize bahar gelecek. Biz inanıyoruz, birlikte başardık, birlikte kazanacağız” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir