Başkan Ercengiz’i yıpratma saldırılarına esnaftan etkili cevap

Esnaf ve Temsilcilerinden Güreş Projesine

Burdur Halkının Sahip Çıkmadığını İddia

Edenlere  Manidar cevap ve Tepki

1 Eylül’de Burdur Belediyesi’nin düzenleyeceği Yağlı Pehlivan Güreş Festivali projesinde Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i halkın yalnız bıraktığı ve desteklemediği iddiasıyla yıpratıcı haberlere en etkili ve sert cevabı Burdur esnafı verdi. Bugün Başkan Ercengiz’i ziyaret ederek yalnız olmadığını ifade eden esnaf odaları temsilcileri ve esnaflar Başkan Ercengiz’e sonuna kadar destek sözü verdiler.

“BURDURLU BURDUR’A SAHİP ÇIKAR, HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN!”

Çalışkan, yaratıcı, proje üreticisi, “Mutlu Burdur, Mutlu Birey” peşinde gece gündüz koşan, Burdur’un estetiğin i değiştiren ve tüm imkânsızlıklara, engellemelere, barajlamalara rağmen yaşanır, temiz ve rengârenk bir Burdur yaratan Başkan Ercengiz’e saldırılar yerel seçimler yaklaştıkça artmaya başladı. Bu kapsamda bugün başkanlık makamında esnaf temsilcileri ve esnaflar, 1 Eylül’de “Bu Burdur’dan bir şey olmaz” anlayışını yıkmak amacıyla düzenlemeyi tasarladıkları Yağlı Pehlivan Güreş Projesi üzerinden Burdur halkının destek vermediği ve vermeyeceği yönünde yapılan manipülasyonlara karşı bir araya geldi. Başkan Ercengiz’e yalnız olmadığını hissettirerek destek sözü verdiler.

ESNAF ODALARI BİRLİK BAŞKANI, ŞOFÖRLER

ODASI BAŞKANI VE BİRÇOK ESNAF BAŞKAN ERCENGİZ’İ ZİYARET ETTİ

Başkan Ercengiz’i ziyaret eden başta Esnaf Odaları Birlik Başkanı, Şoförler Odası Başkanı olmak üzere birçok esnaf Belediye’nin Burdur adına yaptığı faaliyete sahip çıktı. Başkan Ercengiz, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla “Burdurlu Burdur’a sahip çıkar kimsenin şüphesi olmasın…” dedi.

“Bugün, 1 Eylül’de yapacağımız yağlı pehlivan güreşlerine sahip çıkmak üzere Esnaf Odaları Birlik Başkanı, Şoförler Odası Başkanı ve esnaf ve muhtelif iş kollarını temsilen ziyarete geldiler. Kendilerine ve Belediye’mizin Burdur adına yaptığı bu faaliyete sahip çıkan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz…

Burdurlu Burdur’a sahip çıkar kimsenin şüphesi olmasın…”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir