Başkan Kılınç’ın Ramazan Bayramı mesajı

Vatan Partisi Yeşilova İlçe Başkanı İbrahim kılınç Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak milletimizin bayramını kutladı.

Mesaj şöyle:

Kovid19 salgının gölgesinde girdiğimiz Ramazan Bayramı Türk Milletine geleceğe yönelik büyük umutlar aşılıyor. Çünkü salgının karşısında yerlerde sürünen Batı devletlerine karşılık ülkemiz dünyada en başarılı mücadeleler veren ikinci ülke durumuna yükseldi. Albayrağımız salgına karşı başarılı mücadelemize destek amacıyla Alplerin zirvesine yansıtılıyor.

Bu mücadele, 15 Temmuz’dan sonra girdiğimiz süreçte başta en büyük ve en tehlikeli tarikat olan FETÖ olmak üzere tarikatların ezildiği, bilimin ve Aydınlanmanın öne çıkarıldığı, Türk Ordusu ve Polisimiz tarafından terörün altedildiği, tarihten gelen toplumsal birlik ve beraberliğin zirve yaptığı sürecin bir sonucudur.

Bugün tarikatların, cemaatlerin temsil ettiği hurafeler değil, Bilim Kurulu yön vermektedir salgınla mücadeleye.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta sınır boylarımızı koruyan Mehmetçiklerimiz ve polislerimiz ile korona virüsle ön cephede mücadele eden sağlık emekçilerimiz olmak üzere bütün milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutlar birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar kutlamayı dilerim.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir