Başkan Şimşir’in Ramazan Bayramı mesajı

Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Şimşir’in “Ramazan Bayramı’na koronavirüsle mücadele içinde giriyoruz diye başladığı mesajı şu şekilde:

Türkiye’miz, Çin’den sonra dünyada Koronavirüsle mücadelede başarı hikâyeleri yazan tek ülkedir.

Bu başarıyı sosyal devlet özelliklerinin tamamen çökertilememiş olmasından ve FETÖ’cü 15 Temmuz darbesinin ezilmesini izleyen yıllarda Atlantik dünyasından gelen saldırılara göğüs gerilmesinden kaynaklanan bağımsızlıkçı ve Atatürk rotasındaki kararlı adımlarından dolayıdır.

24 Temmuz’dan bu yana Türk Milleti zorlukları ve önündeki büyük engelleri birer birer aşarak Büyük Çözüme doğru ilerliyor.

İlerliyor:

Çünkü paslı Atlantik prangalarını kırıp atmıştır.

Çünkü Mehmetçiğin ve Polisimizin bölücü ve yobaz teröre karşı 24 Temmuz’da başlayan mücadelesi başarılarla ilerliyor.

Küresel Devletlerin açıkça “Kara Gücümüz” dediği PKK’nın beli kırılıyor. Kahraman Ordumuz ve Güvenlik Güçlerimiz canıyla ve kanıyla savaşarak bağımsız ve başı dik Türkiye’nin yolunu açıyor. Yurtta barış ve komşularımızla barış, artık bir hayal değil, önümüzdeki görevdir. Bize bu umudu ve güveni armağan eden Türk Ordusuna ve güvenlik güçlerine minnet duygularımızı sunuyoruz. Yüreğimiz Mehmetçikle çarpıyor. Şehitlerimizin hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz.

Önümüzdeki süreçte bütün milletimizi, ayağı vatanın toprağına basan bütün vatansever partilerimizi ve örgütlerimizi, vatanımızı ve milletimizi tehdit eden emperyalist kuvvetlere ve bölücü, yobaz teröre karşı birleşmeye çağırıyoruz.

70 yıllık Atlantik prangalarını kırdığımız, Avrasya’daki başı dik, şerefli konumumuza yerleşmeye başladığımız bu süreçten zaferlerle çıkmak için Kahraman Ordumuzu ve Üretim Odaklı Ekonomiyi yönetecek Kahraman bir Hükümet gerekiyor. Milli Hükümeti kurma görevi önümüzde durmaktadır.

Koronavirüsle mücadele içinde büyük umutlarla girdiğimiz Ramazan Bayramının geleceğe duyduğumuz büyük umudu ve inancı beslediği inancıyla milletimizin bayramını en içten duygularla kutluyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir