Başkan Mengi’den şehit ailesine ziyaret

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, 15 Temmuz ABD/FETÖ darbe girişimi gecesi Gölbaşı Polis Özel Harekât Daire Başkanlığı’nda şehit olan Burdurlu hemşerimiz Akif Altay’ın ailesine ziyarette bulundu.

15 Temmuz ABD/FETÖ darbe girişimi gecesi Gölbaşı Polis Özel Harekât Daire Başkanlığı’na yapılan helikopter saldırısında şehit olan Burdurlu hemşerimiz Akif Altay’ın ailesine ziyarette bulunan AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi’ye Gençlik Kolları Başkanı Vekili Hasan Yağcı ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi yaptığı yazılı açıklamada, “Burdur, 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesini ve Şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacak. Bizler burada huzurlu bir şekilde yaşıyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz. Şu yaşadığımız coğrafyada devlet kuran ecdadımız geçmiş tarihlerde çok şehit verdi. Şuan milletimizin her bireyi bu vatan uğruna canını seve seve vermeye hazır. Şehitlerimiz bizim her zaman baş tacımızdır. Daha öncede olduğu gibi bundan sonra şehit yakınlarımızın daima yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir