Başkan Şenel, haftaya görevinin başında

20 Nisan 2020 tarihinde sabaha yakın evinde kurşun yağmuruna tutularak eşiyle birlikte yaralanan ve Burdur devlet Hastanesinde ameliyat alınarak tedavi edildikten sonra evinde istirahat eden Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, önümüzdeki hafta Pazartesi günü görevine başlamaya hazırlanıyor.

Başkan Şenel göreve başlamaya hazırlanıyor

20 Nisan 2020 tarihinde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan ve Burdur Devlet Hastanesi’nde ameliyat geçiren Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel 45 güne yakın zamandır evinde istirahat ediyor.

Burdur İnternet Gazetecileri Derneği (BİGAD’ı temsilen) Burdur Gündem ve KıvılcımHaber olarak Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’i 24 saat polis korumasında olan evinde ziyaret ettik. Geçmiş olsun dileklerinde bulunduk.

Başkan Şenel’in o güzel ve masum gülümsemesi yüzünden hiç düşmemiş…

İşine daha da bilenmiş olarak bulduk.

Yürüme sandalyesiyle hareket edebiliyor.

Bacağının biri tamamen iyileşmiş durumda.

Ancak Sol bacağına henüz ağırlık yükleyemiyor.

Ama iyileşmesi, bugün Burdur’da yapılan Burdur Belediyeler Birliği toplantısına katılacak seviyede.

Önümüzdeki hafta Pazartesi gününü iple çekiyor. Çünkü görevine başlayacak.

Başkan Şenel’le küçük de bir söyleşi düzenledik.

“Raporluyum ama hiç görevden ayrı kalmadım” diyen Başkan Şenel, dönerli olarak vekâlet verdiği Başkanlığın yürüttüğü faaliyetleri sürekli kontrol altında tuttuğunu ifade etti.

Yeni bir sezona adım atıldığını, Göl henüz hazır olmasa da Yeşilova hayranlarının yakında gelmeye başlayacaklarını, Yeşilova’nın insan akınına uğrayacağını, onları en iyi şekilde ağırlama hazırlıklarına başlayacaklarının altını çizerek, ”bir takım projelerimiz vardı. Bunlar üzerinde hasta yatağımda daha derinliğine düşünme ve geliştirme imkânı buldum” diye konuştu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir