Beklenen oldu; Sakızcı Yönetimi feshedildi

Milliyetçi Hareket Partisi’nde muhalefet hareketini başlatan muhalefet liderlerinden Meral Akşener’e genel başkan gibi karşılama töreni düzenleyen Burdur il teşkilatı, genel merkez tarafından görevden alındı. Telefonla ulaştığımız İl Başkanı İbrahim Sakızcı, feshedilmeyi doğrulayarak birkaç gün içinde ilçe teşkilatlarını toplayıp görüşlerini aldıktan sonra daha teferruatlı açıklama yapacağını bildirdi.

Geçtiğimiz 1 Mayıs Pazar günü ilimizi ziyaret eden Meral Akşener’e muhteşem bir karşılama töreni hazırlayan Burdur Milliyetçi Hareket Partisi (MHP’de) beklenen gerçekleşti. Genel merkez il teşkilatını ve merkez ilçe teşkilatını görevden aldığı öğrenildi. Akşener, kapalı salon toplantısında yaptığı konuşmasında bir bütün olarak arkasında kaya gibi duran il teşkilatı diye övgüyle söz etmişti.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde muhalefet hareketini başlatan muhalefet liderlerinden Meral Akşener’e genel başkan gibi karşılama töreni düzenleyen Burdur il teşkilatı, genel merkez tarafından görevden alındı. Telefonla ulaştığımız İl Başkanı İbrahim Sakızcı, feshedilmeyi doğrulayarak kendileri için madalya yerine geçtiğini belirtti ve birkaç gün içinde ilçe teşkilatlarını toplayıp görüşlerini aldıktan sonra daha teferruatlı açıklama yapacağını bildirdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir