Belediye Basın Bürosu çalışanı Özkan işinden ayrıldı

Yaklaşık 4 yıldır Burdur Belediyesi Basın Bürosu’nda çalışan eski DHA Burdur ve Çağdaş Gazetesi muhabiri Onur Özkan görevinden ayrıldı.

Sosyal medyada Belediye Basın Bürosundan ayrıldığını duyuran Onur Özkan, yaklaşık 4 yıldır Belediye Basın Bürosu’nda basın emekçisi olarak çalışmaktaydı.

Burdur basınının acar gazetecilerinden olan Onur Özkan eski DHA Burdur muhabiri ve Çağdaş Gazetesi emekçisiydi.

Yaptığı köşeli haberle ses getiren, Hoca Nasreddin’in torunu olarak köşeli haberleriyle karanlığın “fincancı katırları”nı devamlı ürküten bir gazeteciydi. DHA muhabiri olarak çalışırken yaptığı bir haber yüzünden dönemin Valisinin hışmını üzerine çekince Çağdaş Gazetesi’ndeki işinden olmuştu.

Yine basın dünyasında hayatına devam edeceğini belirten Özkan’a bahtının açık olmasını ve başarılı çalışmalar temenni ederiz.

Onur Özkan’ın sosyal medya duyurusu şu şekilde:

Bugün itibariyle, Burdur Belediyesinde yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğüm görevimden ayrılmış bulunuyorum. Bugüne kadar desteklerini esirgemeyen Burdur Belediye Başkanımız Sayın Ali Orkun Ercengiz’e, başkan yardımcılarımıza, meclis üyelerimize, birim müdürlerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Özellikle sosyal medyada alanında Türkiye 3’üncülüğü elde etmemizde bizi yüreklendiren ve her türlü desteği sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Ali Orkun Ercengiz’e bir kez daha teşekkür ederim. Görev sürem içerisinde haberleriyle bizi yalnız bırakmayan ve destek olan gazeteci arkadaşlarıma ve üstatlarıma da teşekkür ederim. Saygılarımla.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir