Belediye’den personele büyük hizmet

Burdur Belediyesi çalışanları, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in girişimleri ile gerçekleştirilen çalışmayla, British Town İngilizce Dil Okulları’ndan %20 indirimli faydalanacak.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve British Town İngilizce Dil Okulları Kurum Müdürü Pelin Coşkun’un imzaladığı anlaşma ile Burdur Belediye Personeli dil okullarından %20 indirimli faydalanacak.

Dünya insanı olabilmek için ikinci bir dilinin önemine vurgu yapan başkan Ercengiz, “bir anlaşma imzalıyoruz. Yapacağımız anlaşma ile belediye personellerimiz ve yakınlarının dil öğrenimine katkı vereceğiz. Kurum müdürümüz Pelin Hanım ile atacağımız protokol ile arkadaşlarımız bu dil eğitimlerini  %20 daha indirimli alarak hem kendilerinin, hem yakınlarının ve çocuklarının dil öğrenmeleri için bir yol açmış olacağız. Çünkü bizim için bir dil, bir insan demek. Bir insanın bir dil öğrenmesi bizim açımızdan çok önemli. Çünkü dünya insanı olabilmek için artık bir dil değil, birden fazla dil bilinmesi gerekiyor. Umarım arkadaşlarımız bu protokolden yararlanır. Bu protokol çerçevesinde yabancı dil öğrenmelerine katkı vermiş oluruz” İfadeleri kullandı. 

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.