“Beştepe’ye çıkan İnce” polemikleri ülkeyi tozdumana çevirdi

Arkasında CHP’yi dizayn çabası içinde olan ABD ve Majestelerinin bulunduğu çok açık olan kumpasla Kılıçdaroğlu’nun altı soğutuluyor. Birkaç gündür ülke gündemini rayından çıkaran Beştepe’ye giden İnce tartışmalarında liderlerin çarpıcı açıklamaları gündeme dam damga vurdu.

Doğu Perinçek: “Yıpratılmayan bir kişi var”

CHP yönetimi, “kumpas Beştepe’den kuruldu” iddiasını sürdürüyor.

Ak Parti, krizin kaynağı olarak CHP Genel Merkezini işaret ediyor.

CHP’DE YENİ ALTERNATİFLERİN ÖNÜ AÇILIYOR

Vatan Partisi “CHP’de yeni alternatiflerin önü açılıyor” görüşünü gündeme getirdi.

Doğu Perinçek’ten çarpıcı açıklama: “Yıpratılmayan bir kişi var”

Ulusal Kanal’ın haberine göre, Saraya giden CHP’li vekil tartışmasında gerilim yükseldi. Karşılıklı suçlamalar ardı ardına geldi.

TARTIŞMA GRUP TOPLANTILARINA YANSIDI

Muharrem İnce’nin Beştepe’de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile görüştüğü iddiası siyasetin gündemindeydi. İddiayı gündeme getiren Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan özür diledi. Ancak CHP, “Kumpas Beştepe’den kuruldu” iddiasını sürdürdü.  Ak Parti ise krizin merkezi olarak CHP Genel Merkezini işaret etti. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu mesajlarını grup toplantılarında verdi.

YIPRATILMAYAN BİR KİŞİ VAR

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ise CHP’deki gerilimin kaybedenlerine dikkat çekti, “yıpratılmayan bir kişi var” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de konuya ilişkin Türkgün Gazetesine açıklamalar yaptı. Bahçeli, CHP içindeki krizin Kılıçdaroğlu’na alternatif oluşturma projesi olduğunu belirtti. 

Konu, partisinin grup toplantısında konuşan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de gündemindeydi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir