Bölgenin örnek Belediye Başkanı Ercengiz’in başarılı projeleri örnek alınıyor

Burdur Belediyeler Birliği  (BBB) Başkanı ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e, Türkiye’nin örnek projelerinden, özellikle biyolojik arıtma alanında tel örnek projesi olan Katı Atık Bertaraf ve Biyolojik Atık Tesisini gezdirdi.

 Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur Belediyeler Birliği’nin projelerinden Katı Atık ve Bertaraf Tesisini incelemek üzere Burdur’u ziyaret etti. Burdur Belediyeler Birliği Başkanı ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Katı Atık ve Bertaraf Tesisini gezdirerek bilgi verdi.

Burdur Belediyeler Birliği Başkanı ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yaptığı açıklamada “bugün Isparta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen ile birlikte Türkiye’nin en entegre ve modern katı atık bertaraf, ayrıştırma, enerji ve biyogaz üretim tesisimizi gezdik. Yakın iki kentin belediye başkanları olarak tecrübe paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Ziyareti için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞDEĞİRMEN: “BURDUR’UN GELECEĞİNE BIRAKILACAK BİR MİRAZ”

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen “Burdur’un geleceğine bırakılacak bir miras niteliğindeki bu projenin uygulanmasına katkı sağlayan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e ve Atlas İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ender Haberdar’a ve tüm Burdurlulara hayırlı olsun” dedi.

Gezi sonrasın da Burdur Belediyeler Birliği Başkanı ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Atlas İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ender Haberdar ve Atlas İnşat çalışanları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir