Burdur Belediyesi Tekvando Spor Kulübü siyah kuşaklarını aldı

25 – 26 Aralık 2021 tarihlerinde Isparta ilinde yapılan Tekvando siyah kuşak sınavlarında, Burdur Belediyesi Tekvando Spor Kulübü olarak ilk siyah kuşaklarını ve dan terfilerini aldılar.

25 – 26 Aralık 2021 tarihlerinde Isparta ilinde yapılan Tekvando Siyah kuşak sınavlarında,

Sadık Ergün Siyah Kuşak 3. Dan, Azra Nur Polatkan Siyah Kuşak 1. Dan, Tuana Ergün Siyah Kuşak 1. Pum ve Asya Ergün Siyah Kuşak 1. Pum oldular.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Ercengiz “Tekvando Spor Kulübümüz Isparta ilinde yapılan Tekvando Siyah kuşak sınavlarında İlimizi ve Belediyemizi temsil etti. İlimizin adının başarı ile anılmasını sağlayan her sporcumuz bizleri gururlandırıyor. Burdur Belediyesi olarak imkânlarımız dâhilinde tüm spor branşların da destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Burdur Belediyesi Tekvando Spor Kulübü Antrenörü Erdem Durmaz “Siyah kuşak sınavlarına hazırlandık ve çok çalıştık. Sporcularımız emek verdiler. Ben hepsini tebrik ediyorum.2022 yılın da katılacağımız Minikler, Yıldızlar, Ümitler ve Gençler Türkiye Şampiyonasına,  Türkiye Poomsae Şampiyonasına ve 9.Uluslararası Turkısh Open Poomsae Şampiyonasına hazırlıklarımız devam ediyor. Bu süreçte bizlere hep destek olan Burdur Belediye Başkanımız Sayın Ali Orkun Ercengiz’e, Başkan Yardımcımız Ali Say’a Tekvando Kulüp Koordinatörümüz Sayın Sadık Ergün’e ve bize destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.