Burdur Belediyesi’nden Kovid19 ile yoğun mücadele

Bizler sıcacık evlerinde uyurken, işimizde çalışırken, huzur içinde yemeğimizi yerken, durmaksızın daha temiz hijyenik bir Burdur için, daha yaşanabilir bir kent ve çok daha sağlıklı bir ortam için esas görevlerine ek olarak gece demeden gündüz demeden yeni tip Koronavirüs (Kovid19) ile mücadelesini sürdüren Burdur Belediyesi hizmet ekipleri sürekli sahada Bu kapsamda bu gece Belediye bünyesinde Kovid19 ile mücadele için kurulan ekiplerden biri olan Temizlik İşleri sahadaydı. Başkan Ercengiz Cumhuriyet Meydanında yaptığı açıklama sonucu bu çalışmaya start verdi.

İnsanlar sıcacık evlerinde uyurken, işlerinde çalışırken, huzur içinde yemeğini yerken, durmaksızın daha temiz bir Burdur için, daha yaşanabilir bir kent ve çok daha sağlıklı bir ortam için esas görevlerine ek olarak gece demeden gündüz demeden yeni tip Koronavirüs (Kovid19) ile mücadelesini sürdüren Burdur Belediyesi hizmet ekipleri faaliyetlerini gittikçe yaygınlaştırıyor ve yoğunlaştırıyor. Bu kapsamda bu gece Belediye bünyesinde Kovid19 ile mücadele için kurulan ekiplerden biri olan Temizlik İşleri sahadaydı. Başkan Ercengiz Cumhuriyet Meydanında yaptığı açıklama sonucu bu çalışmaya start verdi. Vatandaşın en çok temas ettiği alan olarak çöp konteynerleri, sokak kaldırımları, caddelerin kaldırımları bu akşamdan itibaren ilaçlanacak.

Başkan Ercengiz yaptığı açıklamada, “mesaimiz devam ediyor. Gece gündüz demeden temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu gece de arkadaşlarımız sokakları ve çöp kovalarımızı temizliyorlar. Biz halkımız için varız” diye konuştu.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir