Burdur Belediyesi’nden öğrencilere okul kırtasiye seti

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yeni eğitim ve öğretime başlayan öğrencilere okul kırtasiye seti hediye etti.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında okula yeni başlayan 1. Sınıf öğrencilerine Okul Kırtasiye Seti ile destek verdi.   Koronavirüs Covid-19 salgını sebebiyle bu yıl yalnızca hazırlık ve 1. sınıf öğrencilerinin yüze yüze eğitime başlaması nedeniyle hediye edilen Okul Kırtasiye Seti’nin içerisinde maske ve hijyenik malzemelerde bulunuyor.

Başkan Ercengiz, okullarda hediye ettiği Okul Kırtasiye Setleri’nin içeriği hakkında bilgi vererek, “yeni eğitim-öğretim yılında her yıl olduğu gibi okullarımıza kırtasiye seti desteğimizle geldik. Bu yıl farklı olarak maske ve hijyenik malzemeyi de içerisine koyarak, çocuklarımızın pandemi ile mücadelesine katkıda bulunmak istedik. İnşallah salgınla en etkin mücadelemizi yapar, çocuklarımızın yüz yüze eğitimine geri dönebilmesini sağlarız hep birlikte. Tabii ki temel şartı maske, mesafe ve hijyen. Halkımızdan, bu kurallara dikkat etmesini rica ediyoruz” şeklinde konuşarak vatandaşlardan kurallara uyulması konusunda ricada bulundu.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.