Burdur Milli Eğitim müdürü Antalya’dan geliyor

Emre Çay’ın Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Antalya’dan müdür geliyor.

Başarılı, çalışmaları ve davranışlarıyla eğitim camiasında gönülleri fetheden eski Burdur Milli Eğitim Müdürü Emre Çay’ın Muğla’ya tayinin çıkmasının ardından boş kalan Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Antalya/ Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya getirildiği öğrenildi.

Erdem Kaya’nın muhtemelen yarın göreve başlayacağı ifade edildi.

Erdem Kaya kimdir?

“1960 yılında Antalya/Gazipaşa İlçesinin Çile Köyü’nde doğdu. İlkokulu, Adanda İlkokulu’nda, Ortaokul ve Liseyi Alanya Lisesi’nde okudu. 1980 yılında Gazi Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümünden mezun oldu. 1991 yılında Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Lisans Tamamlama Programını bitirdi. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümüne devam etti ve 1986 yılında da bu bölümden mezun oldu. 2006 yılında Uzman Öğretmenlik unvanını aldı. 21 yıl süren okul müdürlüğü görevinden sonra, Antalya İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Döşemealtı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerini yaptı. 10 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmektedir.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir