BUTSO’nun Ramazan yardım kolileri Vefa Grubuna teslim edildi

Burdur Ticarete ve Sanayi Odası (BUTSO’dan) yapılan yazılı açıklamayla, ihtiyaç sahibi vatandaşlara geleneksel olarak dağıttığı Ramazan kolilerinin bu yıl Valilik Vefa Yardım Grubuna teslim edildiği ifade edildi.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ramazan ayı gıda yardımı kolileri Burdur Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubuna teslim edildi.

Ramazan gıda yardımlarının bu yıl Vefa Sosyal Destek Grubu aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine verileceğini vurgulayan BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, “Odamızın kaynaklarıyla ihtiyaç sahiplerine 900 adet Ramazan ayı gıda yardımı kolileri hijyen kurallarına uyularak hazırlandı. Temin ettiğimiz gıdalar Burdur’daki işletmelerden satın alındı” dedi.

Yeni tip Koronavirüs (Kovid19) salgınından dolayı gıda yardım kolilerinin bu yıl Vefa Sosyal Destek Grubu’na teslim ettiklerini vurgulayan Başkan Keyik, “Vefa Sosyal Destek Grubu da bu kolileri ihtiyaç sahibi ailelere iletecek. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize düşen sosyal sorumluluk vazifesini bu yıl da yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle yaklaşan mübarek ramazan ayının tüm İslam âlemine, ilimize ve ülkemize sağlık, barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir