Çeltikçi Belediyesi’nden en güzel 23 Nisan hediyesi: HalkEkmek

İlçe belediyelerimiz atağa kalktı. Tefenni ve Karamanlı belediyelerimizden sonra şimdi de Çeltikçi Belediyesi’nden en güzel 23 Nisan armağanı geldi.

İlçenin tarımsal gelişmesine ve üreticilere büyük katkı sağlayacağı düşünülen, içerisinde süt soğutma tankları, hububat depolama siloları, arpa ezme tesisi, mısır kurutma tesisi, fidanlık deposu ve tarım aletleri deposunun bulunacağı #TefenniBelediyesi #TarımsalKalkınmaMerkezi Projesine başlayan Başkan Alagöz ile yüzme havuzu için aqua park malzemelerini alarak çalışmalara başlayan, daha yeşil bir Karamanlı için fidanlık oluşturan Karamanlı belediye Başkanı Fatih Selimoğlu’ndan sonra şimdi de Çeltikçi Belediyesi sıraya girdi. 270 kw’lık güneş enerji panelinin ardından şimdi de Halk Ekmek Fırınının açılışını yaptı.

Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Çeltikçi halkına yeni bir hizmet olarak Halk Ekmek fırınını açtıklarını belirtti.

Törenle açılan fırın önünde kurban kesme ritüeli de gerçekleştirildi.

Başkan Aydın, “belediyemize ait halk ekmek fırınımız 23 Nisan 2020 sabah saat 07.00 den itibaren hizmete açılacaktır. 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız kutlu olsun.#Yaşasın23Nísan” dedi.

Darısı Burdur Belediyesi’nin başına olsun!

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir