CHP seçim heyeti puma yelken

CHP milletvekili adayları, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) ziyaretinde bulundular ve Burdur gelişim politikalarını anlattı.

CHP İl Yönetimi ve milletvekili adayları, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkan’ı Yusuf Keyik’i makamında ziyaret etti. İl Başkanı Ali Özdemir, CHP Burdur Milletvekili ve adayları Mehmet Göker, Kadir Koç ve Okan Kurd, Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, Merkez İlçe Başkanı Barış Ayten ve parti üyelerinin bulunduğu ziyarette; BUTSO Yönetim Kurulundan Ömer Çeliker ve Hasan Ali Daldal da yer aldı.

CHP yönetim ve adayları Belediye Başkanı Ercengiz, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında yaptıkları ziyarette, BUTSO Başkanı Yusuf Keyik’le Burdur’un ekonomi sorunları ve Belediye çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. CHP Milletvekili adayları; iktidara gelmeleri halinde, Burdur ekonomisinin gelişimine yönelik olarak yapmayı düşündükleri hizmetlere ilişkin görüşlerini ifade ettiler.

Demokrasinin güzelliğine ve güçlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, heyetin çalışmalarının İlimiz ve Memleket için hayırlı olmasını diledi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir