CHP yönetiminden Başkan Ercengiz’e ziyaret

Yoğun ve yorucu bir çalışmanın ardından göreve başlayan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e ilçelerden merkezden akın akın gelen vatandaş ve kurum-kuruluş ziyaretlerinin ardı arkası kesilmiyor. Bu kapsamda bugün arı gibi, karınca gibi uyum içinde çalışarak büyük açık arayla seçimi kazanmasında büyük desteği olan partisinin İl Yönetimi Başkan Ercengiz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Başkan Ercengiz’in tanımlamasıyla “genç, dinamik, bir o kadar da olgun” İl Başkanı İzzet Akbulut, “yorulmak nedir bilmeyen” Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, “hiç sorgusuz verilen görevleri harfiyen yerine getiren” Gençlik Kolları Başkanı Onur Karakaya başta olmak üzere, gene Başkan Ercengiz’in değerlendirmesiyle “seçimin atom karıncaları gençler kadınlar ve il örgütünün makina dairesi” üyeleri bulundu.

Ziyareti sosyal medya hesabından değerlendiren Başkan Ercengiz, “2019 yerel seçimlerinde seçimin atom karıncaları gençlerimiz kadınlarınız ve il örgütümüzün makina dairesi adına; genç dinamik bi o kadar da olgun il Başkanımız İzzet Akbulut’a, yorulmak nedir bilmeyen Kadın Kolları Başkanımız Zinet Gezer’e ve hiç sorgusuz verilen görevi harfiyen yerine getiren Gençlik Kolları Başkanımız Onur Karakaya ile birlikte örgütümüze ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Ben sen değil birlikte kazandık, #martınsonubahar demiştik, baharı getirdik çok şükür…” dedi.

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir