Çocuğuyla zeybek oynayan anne ülkede medya fenomeni oldu

İzmir Ödemiş’te Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sırasında cadde boyunca 2 bin kişinin aynı anda zeybek oynadığı görüntüler sosyal medyada büyük ilgi çekti. Ancak o görüntüler içinde en çok dikkat çeken ve sosyal medyayı sallayan detay, bir annenin kucağındaki bebeğiyle zeybek oyununa katılması oldu.

Ödemiş’teki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla gündeme oturan anne Ece Hekim, RS FM Atilla Güner’le Akşam Postası canlı yayınına katıldı. Hekim, “gelen yorumlardan dolayı çok mutlu olduğu”nu, “onur duyduğu”nu, “gerçekten çok gurur duyduğu”nu ifade ederek, “okuduğum yorumlarla gözlerim doldu. O an o ambiyansta herkesin tüyleri diken diken oldu” diye yaşadıklarını anlattı.

Kucağında bebeği Can ve eşiyle birlikte kutlamaya katıldıklarını belirten anne Ece, “ilk duyduğumda çok heyecanlandım ve bu organizasyonun bir parçası olmak istemiştim. Bebeğim erkek 7 aylık, adı Can. O benim Can’ım. Beraber olduğumuz her an biz mutluyuz. Halk eğitim merkezinde görevli Bedirhan öğretmen var ve projeyi kendisi ilk sunmuş, valilikten de izin alınınca tören etkinliği olarak kabul edilmiş. 2 bin kişinin İki günlük çalışma sonucu bu organizasyonu gerçekleştirdik” diye konuştu.

Ece anne şunları söyledi:

“Eşim, kucağımdaki bebeğim ve ben grubun en sonundaydık. İzleyenlerden video çekmesini ben anı olsun diye istemiştim ve bu kadar yayılacağını hiç düşünmemiştim. Sosyal medyada tüm platformlarda 1,5 milyonun üzerinde izlenmeye ulaştık.

“Gelen yorumlardan dolayı çok mutlu oldum, onur duydum gerçekten çok gurur duydum. Okuduğum yorumlarla gözlerim doldu. O an o ambiyansta herkesin tüyleri diken diken oldu.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir