İP aday tanıtımına Kurt’un, Özçelik’in FETÖ’cülüğü iddiası damga vurdu

İYİ Parti’nin Belediye Kongre ve Sergi Salonu’nda düzenlediği aday tanıtım programına, sinevizyon gösterimi eşliğinde AK Parti Milletvekili ve 1’nci sıra milletvekili adayı Bayram Özçelik’in FETÖ’cülüğü iddiaları damga vurdu. Konuşmasında İYİ Parti eski Kurucu İl Başkanı ve 1’nci sıra milletvekili adayı iş insanı Osman Kurt, AK Parti Milletvekili ve 1’nci sıra milletvekili adayı Bayram Özçelik’i, daha önce de birkaç kez medyada dolaştırılan Özçelik’in, Pensilvanya’da Amerikancı/ CİA casusu FETÖ başı Fethullah Gülen’i ziyaret eden fotoğrafını sinevizyonda göstererek FETÖ

bombasıyla vurdu. Kurt, AK partililere altından kalkılmaz ağır sorular yöneltti.

AK PARTİ YÖNETİCİLERİNE VE BAYRAM ÖZÇELİK’E FETÖ İLE İLGİLİ SORULAR

İYİ Parti Burdur il örgütü bugün (9 Haziran 2018 günü) Belediye Kongre ve Sergi Salonu’nda aday tanıtım programı düzenledi. Toplantıya eski İYİ Parti Kurucu İl Başkanı ve İYİ Parti 1’nci sıra milletvekili adayı iş insanı Osman Kurt, 2’nci sıra adayı iş insanı Hüseyin Erdem, 3’ncü sıra adayı Hatice Funda Bülbül, İYİ Parti İl Başkanı Faruk Erkal, eski MHP İl Başkanı İbrahim Sakızcı ve çok sayıda partili katıldı.

İl Başkanı Erkal’ın açış konuşmasını müteakiben adaylar tanıtım konuşmalarını yaptılar.

BURDUR’DA H,İÇ KİMSE OSMAN KURT’UN PKK’Lİ

OLDUĞUNU İDDİA EDEMEZ. BUNA 10 YAŞINDAKİ ÇOCUKLAR BİLE GÜLER

Son olarak, partisinin seçim beyannamesinden satırbaşları aktararak başladığı konuşmasında 1’nci sıra adayı Osman Kurt, AK Partililerin seçim çalışmalarında halka kendisinin PKK’li olduğunu söylediklerini ileri sürerek, “Burdur kamuoyunda hiç kimse Osman Kurt’un PKK’li olduğunu iddia edemez. Buna 10 yaşındaki çocuklar bile güler” dedi.

FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI İLE UĞRAŞMAYACAKSIN; AMA

AŞÇISINDAN ÇAYCISINA SIRADAN İNSANLARI HAPİSHANEYE DOLDURACAKSIN!

Konuşmasına, “madem terör örgütlerinden açıldı konu. Ben de birtakım sorular sormak istiyorum” diye devam eden Kurt, “bu terör örgütünden nemalanan kim varsa en ağır cezayı almazsa hatırım kalır. Ancak siyasi ayağı ile hiçbir mücadele içine girmeyeceksin, ama evine ekmek götürmek için bin beş yüz lira asgari ücretle çalışan insanları içeri atacaksın. Bu içimizi acıtan bir durum” diye konuştu.

Kurt şunları söyledi:

“15 Temmuz sonrasında çok kişi hakkında FETÖ soruşturması açıldı ve işlem yapıldı. Mesleğinden ihraç edilenler, cezaevine atılanlar oldu. Kapıcısından çaycısına çorbacısına kadar herkes tutuklandı.”

BURDUR’DA FETÖ SORUŞTURMALARINDA HEP ‘DİŞÇİ BAYRAM’ ADININ GEÇTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Kurt, “işin ilginç tarafı, Burdur’daki FETÖ soruşturma dosyalarında, açılan davalarda hep DİŞÇİ BAYRAM adının geçtiği iddia edildi. Dişçi Bayram’ın yönlendirmesi sonucunda FETÖ örgütüne katıldıklarını söylediler. Gerçekten bu dişçi Bayram kim? Tanıyan var mı?” şeklinde sorgulaması esnasında sinevizyondan sahneye, eski AKP Milletvekili ve AKP 1’nci sıra milletvekili adayı Bayram Özçelik’in, daha önce de medyada defalarca dolaştırılan Pensilvanya’da Amerikancı/ CİA casusu FETÖ başı Fethullah Gülen’i ziyaret eden fotoğrafı yansıtıldı.

FETÖ’YE AİT, 15 TEMMUZ’DAN SONRA

KAPATILAN ALPASLAN ALİCAN ÖZEL OKULUNUN MÜTEAHHİDİ HANGİ AİLE?

Kurt ikinci soru olarak, “FETÖ’ye ait olan ve kentimizin ilk özel okulu sıfatını taşıyan ve 15 Temmuz darbesinin hemen sonrasında çıkartılan KHK ile kapatılan Alpaslan Alican Koleji’nin müteahhidinin hangi aile olduğunu bilen var mı?” sorusunu sordu.

ŞEHİT KALMAZ’DAKİ KAPATILAN

FETÖ’YE AİT KIZ YURDUNUN BİNASI HANGİ AİLEYE AİT?

Son soru olarak Kurt, “kent merkezinde Şehit Kalmaz Caddesi’nde bulunan, 17-25 Aralık’tan daha sonra Haziran ayına kadar faaliyet gösteren FETÖ’nün kız yurdunun binası hangi aileye ait?” sorusunu ortaya attı.

En sonunda Osman Kurt sözlerine, Burdur kamuoyunda bomba etkisi yapacak olan MİT raporunu ortaya koyarak son verdi.

MİT RAPORUNDA BURDUR İMAMI DİYE AÇIKÇA ADI GEÇMEKTEDİR

“Şimdiye kadar anlattıklarımız sadece bizim iddialarımız değil. Devletin resmi MİT raporlarına girmiş birinden bahsediyoruz. Burdur İmamı olarak tanımlanan kişi resmi kayıtlarda belirtiliyor” diyerek sinevizyondan sahneye yansıttığı MİR raporunu göstererek eski AK Parti Milletvekili ve 1’nci sıra milletvekili adayı Bayram Özçelik’i işaret etti.

GENEL PROGRAM

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.