Işın Karaca, Burdurluları coşturdu

Burdur Belediyesi Ramazan Eğlenceleri kapsamında dün gece eski Otogar alanında sahne alan Pop müziğin sevilen ve başarılı güzel sesi Işın Karaca, Burdurluların felekten bir gün çalmalarını sağladı. Yoğun ilginin odağı olan Karaca, dağların tepelerinden köpürerek akıp gelen o coşkun sesiyle dinleyicilerine, özellikle gençlere heyecanlı bir gece yaşattı.

Başkan Ercengiz’in de seyrettiği, zaman zaman telefonuyla çekimler de yaptığı gecede, Karaca popüler müziği konuşturdu. Güzel sesiyle Burdurluları popa doyuran Karaca’ya Başkan Ercengiz, çiçek takdim etti; hediyeler verdi.

Gecede yaptığı konuşmada, “hoş geldin demeye Serenler’e gittiğimizde Işın Karaca’yla pek fazla ortak yanımızın olmadığını gördük. İngiltere’de eğitim görmüş; Kıbrıslı bir ailenin çocuğu. Ancak ikimizin tek ortak yanı bu ülkeyi çok sevmek” diyen Başkan Ercengiz, kendisinden şarkı isteklerinin olup olmadığını sorduğunu, kendisinin de annesine yöneldiğini, sanatçıdan şarkı istediğinin olup olmadığını sorduğunu belirten Başkan Ercengiz, “annesinden “söyleyemedim” cevabını aldığını ve çok şaşırdığını belirtti. “Niye söyleyemedi ki!” diye düşündüğünü ifade eden Başkan Ercengiz esprisini, sanatçı “derhal” deyince sürdüremedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.