İŞKUR TYP’ye bir tepki de Çeltikçi’den

Başkan Aydın AKP ve adını vermeden Milletvekili Özçelik’e ateş püskürdü

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bugün yayınlanan İŞKUR TYP listelerine gösterdiği sert tepkiden sonra bir eleştiri de Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın’dan geldi. Başkan Aydın, “Çeltikçi acaba az mı vergi veriyor?” diye sorguladı. Başkan Aydın, İŞKUR TYP’den Çeltikçi’ye verilen 5 kişilik kontenjana tepkisini, “Çeltikçi’den intikam alma” olarak değerlendirdi. Çok ağır sözlerle AKP Milletvekili Bayram Özçelik’i işaret etti.

İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP) listeleri yayınlandı.

Ortalık karıştı, tozduman!

Özellikle AKP’nin kazandığı ilçelere bol kepçe verilen İŞKUR TYP elemanının, muhalif il ve ilçelere kaşıkla bile verilmemesi kamuoyunda tepkiye ve infiale sebep oldu.

İlk tepki Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’den geldi.

Vatandaş olarak hakkını helal etmediğini belirten Başkan Ercengiz, Burdur ve Yeşilova merkezin CHP’ye oy verenlerin yanında kendilerine oy vermeyen AKP’li ve MHP’li vatandaşların da cezalandırıldığını ifade etti.

Günün sonuna doğru bir tepki de MHP’li Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın’dan geldi.

Başkan Aydın adeta yanardağ gibi ateş püskürdü.

Adını zikretmese de AKP Milletvekili Bayram Özçelik’i işaret ettiği çok somuttu.

ISLAH OLUR MUSUN, HİDAYETE ERER MİSİN?

BİLMEM AMA 31 MART, HALKIN İRADESİYLE OYNAYANLARA BÜYÜK DERS!

“Çeltikçi’den intikam alınması”ndan sözeden Başkan Aydın, Çeltikçi halkının partisi ve kendisinden intikamı, yüzde 72 destekle aldığını belirterek, “ıslah olur musun hidayete erer misin bilmem ama halkın iradesiyle oynamaya çalışanlara büyük ders verildi 31 Mart’ta sandıkta” dedi.

ÇELTİKÇİ DAHA AZ MI VERGİ ÖDÜYOR?

Çeltikçi’nin daha az mı vergi verdiğini sorgulayan Başkan Aydın, “başka ilçelere İŞKUR’dan fazla kişi ver; Çeltikçi’ye yarısından az ver” diye sitem etti.

ALLAH KORKUSU OLMAYAN KUL!

AKP’li belediyelerin olduğu yerlere kepçeyle, diğer belediyelerin olduğu yerlere kaşıkla…

“Allah korkusu olmayan kul” diye hitabettiği Milletvekili Özçelik’e ,”mahşerde torpil yok, orda iktidar yok, üstünlük yok, hesap günü; kul hakkıyla yargılanırken keyif alan Çeltikçi halkı olacak, merak etme” şeklinde bedduada bulundu.

BURDUR’DA YÜZDE 52 CUMHUR

İTTİFAKI OY ORANINDAKİ MHP’NİN KATKISINI UNUTMA!

Burdur’da Cumhur İttifakı’nın il çapında İl Genel Meclisi oylarında yüzde 52 başarı göstermesini “başarı bizimdir” diye niteleyen Milletvekili Özçelik’e, “partimin katkısını unutma; zaferde adımız var, icraatta adımız yok!” şeklinde göndermede bulundu

İşte Başkan Aydın’ın paylaşımı!

“Çeltikçi’den intikam öyle alınmaz; bak %30’la aldığımızı %72’ye çıkarmıştık. Yine teslim ettiğimizde %30. Halkın iradesiyle oynamaya çalışanlara büyük ders verildi 31 Mart’ta sandıkta. Tabi ıslah olur musun hidayete erer misin bilmem. Çeltikçi acaba az mı vergi veriyor? Başka ilçelere İŞKUR’dan fazla kişi ver; Çeltikçi’ye yarısından az ver. Allah korkusu olmayan kul; mahşerde torpil yok, orda iktidar yok, üstünlük yok, hesap günü; kul hakkıyla yargılanırken keyif alan Çeltikçi halkı olacak, merak etme. Tabi şunu da demeden geçemeyeceğim: % 52 başarı bizimdir derken partimin katkısını unutmayın. ZAFERDE ADIMIZ VAR İCRAATTA ADIMIZ YOK.”

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir