Isparta Vatan Partisi’nde bayrak değişimi

Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir oğlunun sağlık durumu nedeniyle Eskişehir’e göçetmek zorunda kalınca Isparta Vatan Partililer, Vatan Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İşçi Sendika Bürosu Başkanı Hüseyin Karanlık’ın katılımıyla bugün yaptıkları olağanüstü toplantıda yeni bir başkan ve dinamik bir Yönetim Kurulu ortaya çıkardılar. Yeni Başkan Kasım Geçkin, kendisine gösterilen teveccühe teşekkür ederek, 2 yıl önce kendisinin Vatan Partisi antiemperyalist bir Parti olduğu için katıldığını ifade etti.

Vatan Partisi Isparta İl Başkanı Bilal Şimşir’in sağlık sorunları nedeniyle Eskişehir’e evini taşıması dolayısıyla bugün Isparta Vatan Partililer Vatan Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İşçi Sendika Bürosu Başkanı Hüseyin Karanlık’ın katılımıyla olağanüstü toplandılar.

Şehitlerimiz ve Vatan Partisi Kurucu Başkanı, Isparta’nın Aydınlıkçı Reisi Mehmet Ali Tüfekli anısına saygı duruşu yapıldı.

Başkan Şimşir açılış konuşmasını yaptı.

Isparta’nın Aydınlıkçılarının tarihten gelme köklü geleneklerinin olduğunu, Başkanlığı döneminde önemli işler başardıklarını, ülkemizin önemli ve başarılı ilk Üretim Devrimi Kurultayının yatıklarını, yapılan işler ve ilişkiler raporlarını seçilen arkadaşlara devretmek üzere hazırladığını ifade etti.

Vatan Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İşçi Sendika Bürosu Başkanı Hüseyin Karanlık da bir konuşma yaptı.

Karanlık konuşmasında 2014 yılında ülkemizde gelişen yeni durum ve sürecin kilometre taşlarını ve bundaki Vatan Partisi’nin rolünü ele aldı. Ülkede bugün daha da yeni bir gelişmenin yaşandığını, Vatan Partisi’ne kitlelerin bir yönelişinin başladığını ifade etti.

Yeni İl Başkanı ve yeni Yönetim Kurulu için yapılan görüşmeler hakkında üyelere bilgi verdi. İl Başkanlığını Kasım Geçkin’in kabullendiğini, yeni Yönetim Kurulu üyeliklerinin de Niyazi Çamurcu, Recep Ünlü, Ahmet Koyuncu, Murat İşler, Gül Tüfekli, Turan Canıtez ve Umut Balaban’ın kabul ettiklerini ifade etti. Yapılan oylamada sonuca itiraz eden çıkmadı.

Yeni Başkan ve yeni yönetim hakkında üyeler görüşlerini açıkladılar.

Yeni başkan Kasım seçkin Vatan Partisi’ne üyeliği hakkında konuştu.

Yeni üye evli ve 3 çocuk annesi Melahat Köper’e yeni Başkan Kasım Geçkin rozetini taktı.

Köper, yaptığı konuşmada, 10 yıllık tekvando sporcusu olduğunu belirterek, “4-5 yıldır haber programlarında Doğu Perinçek Beyefendiyi izliyoruz; düşüncelerine yakın olduğum ve vatansever olduğu için Vatan Partisi’ni seçtim. Burada olmaktan onur duyuyorum” dedi.

Daha sonra üyeler, yeni başkan ve yeni yönetim hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.