Vatan Partisi Antalya heyeti yangın sahasında

Vatan Partisi Antalya İl Yönetim Kurulu ve Alanya İlçe örgütünden 25 kişilik bir heyet, Alanya ve Gündoğmuş ilçelerinde Baydın yangınlarından etkilenen köylüleri ziyaret etti. Köyleri yanan ve yerle bir olan köylerde köylülerin ortak ifadesi, “Bugün herkes burada ama bize bir ay sonra da gelecek bir parti lazım” oldu.

25 kişilik Antalya Vatan Partisi heyeti, Baydın ABD’si ülkemize Yeşil Vatanımız üzerinden saldırarak turizm ve ekonomimizi çökertmeye çalışmasının kısmen püskürtülmesi sonrası yaralarını sarmaya çalışan Antalya yangın bölgesinde köylülerimizi ziyaret etti.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü önderliğinde hareket eden ve Antalya İl Yönetim Kurulu ve Alanya ilçe örgütünden 25 kişilik heyet, bir bölümü tamamen yanan Güzelbağ Köyü’nde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmez, Alanya Belediye Başkanı Aden Murat Yücel, Gazipaşa Belediye Başkanı Ali Yılmaz ile biraraya geldi. Heyet burada devam eden yangınlar hakkında bilgi aldı.

Takan Köyü’nde köylülerin sorunları dinlendi. Yerle bir olmuş durumda olan yüzlerce yıllık köyün çiftçileriyle Ulusal Kanal ekibi röportajlar yaptı.

Heyet, Gündoğmuş İlçesinde Balkaya Köyü’nde bir meclis kurdu. Yangına karşı mücadele ve bundan sonra yapılacaklar tartışıldı. Burada İl Başkanı ve Genel Başkan yardımcısı Üsküplü Ulusal Kanal canlı yayınında Baydın yangınlarını anlattı.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü canlı yayında, “PKK’nın hain saldırıları, Toros’un yiğitlerinin belini bükemez, boynunu eğdiremez. Buradaki yiğit köylümüz Torosların çelik kartallarıdır. O kartalları yere indiremez PKK’nın tehditleri, saldırıları. Bunların da hesabını sorarız” ifadelerini kullandı.

Daha sonra heyet, Köprülü Köyü’nde Yeşil Vatanımızı korumak için nöbet tutan köylülerle birlik oldu.

Buradaki toplantılara, bütün köylülerin ortak ifadesi  “Bugün herkes burada ama bize bir ay sonra da gelecek bir parti lazım” öngörüsü damga vurdu. Köylülere, Vatan Partisi’nin bugün de yarın da köylülerimizin yanında olacağını belirtilere, “Vatan Partisi Çiftçi Büromuzla Toroslarımızı karşı karış gezeceğiz” sözü verildi.

“PKK’nın hain saldırıları Torosların Kartallarını yere indiremez. Torosların çocuklarına diz çöktüremez!” diyen ve Vatan Partisi heyetiyle birlikte, Alanya’nın yangından etkilenen Güzelbağ köyünü ziyaret eden Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı iş insanı Serdar Üsküplü,  Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ve Güzelbağ Muhtarı Ali Atik’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Üsküplü, “Köylümüzün yanındayız” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.