Karne hediyeleri Ülkü Ocakları’ndan

Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamada, yarıyıl tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencilere, karne hediyesi olarak yapay zekâ teknolojisiyle hazırlanan Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı Odak2023’ün hediye edileceği duyuruldu.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım yaptığı yazılı açıklamayla, yarıyıl tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencilere müjde verdi. Yıldırım, öğrencilere karne hediyesi olarak yapay zekâ teknolojisiyle hazırlanan Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı Odak2023’ü hediye edeceklerini duyurdu.

Yarıyıl tatilinde takdir ve teşekkür alan öğrencilere karne hediyesi olarak Ülkü Ocakları tarafından 50 bin adet Odak2023 dağıtılacağını belirten Genel Başkan Yıldırım, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi adına Türk gençliğine karne hediyesi olarak Odak2023 dağıtacağız. Gençlerimiz karne hediyelerini kendilerine en yakın Ülkü Ocaklarına giderek temin edebilirler” dedi.

ODAK2023 NEDİR?

Odak2023 ile ilgili bilgi veren Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, “Odak2023, okuma hızını artıran, odaklanma seviyelerini yükselten ve Türk gençliğine sınavlarında başarı sağlayan yapay zeka teknolojisi ile üretilmiş bir eğitim programıdır” ifadelerini kullandı.

Odak 2023 kullanan öğrencilerin derslerinde, lise ve üniversiteye giriş sınavlarında üstün başarı sağladıklarını dile getiren Başkan Yıldırım, gençlerden bu sene de büyük başarılar beklediklerini belirtti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.