“Kemal Kılıçdaroğlu ABD’nin sözcülüğünü yapmaktadır!”

Vatan Partisi örgütlerinin Türk Ordusu komuta kademesini hedef alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı ülke çapında eylemlerini sürdürüyorlar. Antalya merkezdeki Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Antalya Şube Başkanı Hanifi Eker, Kıbrıs Türk Kültür Derneği Antalya Şube Başkanı Vural Önal ve 15 Temmuz Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Genel Başkanı Zeki Kılınç da katıldığı kitlesel basın açıklamasında ABD ve iç cephe bozguncularına meydan okuyan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü’den sonra eylem ilçelere yayıldı. MKK Üyesi ve İl Başkan Yardımcısı Rıza Türkmendağ Kemal Kılıçdaroğlu’na Kumluca’dan seslendi: “Bu açıklama ABD’nin Türk Ordusuna yapmak istediği operasyonun bir parçasıdır. Kılıçdaroğlu ABD’nin sözcülüğünü yapmaktadır!”

Türk milleti için ordusu gözbebeği, kınalı kuzusudur.

Mehmetçiğe dil uzatanı çarpar, onun dilini koparır.

Buna rağmen geçen hafta Grup Toplantısında, Savunma Sanayi silahları konusunda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışlayan, terörle mücadelede desten yazan Türk ordusunun komuta kademesini hedef alarak, “Dizilsinler Erdoğan’ın yanına, Perinçek’e de takılsınlar. Erdoğan artık o dünyaların adamı, beraber olsunlar” diyen ve “Ortadoğu paşaları” diyerek komutanları aşağılayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki yağdı.

Vatan Partisi’nden eylemli tepki geldi. Vatan Partisi örgütleri ülke

çapında kitlesel basın açıklamaları yaptı.

Antalya merkezdeki Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Antalya Şube Başkanı Hanifi Eker, Kıbrıs Türk Kültür Derneği Antalya Şube Başkanı Vural Önal ve 15 Temmuz Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Genel Başkanı Zeki Kılınç da katıldığı kitlesel basın açıklamasında ABD ve iç cephe bozguncularına meydan okuyan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Serdar Üsküplü’den sonra eylem ilçelere yayıldı.

MKK Üyesi ve İl Başkan Yardımcısı Rıza Türkmendağ Kemal Kılıçdaroğlu’na Kumluca’dan seslendi: “Bu açıklama ABD’nin Türk Ordusuna yapmak istediği operasyonun bir parçasıdır. Kılıçdaroğlu ABD’nin sözcülüğünü yapmaktadır!”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.