“Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 47. Yıl Dönümü” kutlandı

Törene katılan tek siyasi parti, Vatan Partisi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Antalya Başkonsolosluğu’nun düzenlediği Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 47’inci Yıldönümü ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamalarına, Antalya İl Sekreteri Ahmet Özbay’ın Başkanlığında 5 kişilik heyetle katılan Vatan Partisi Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Vatan Partisi, törene katılan tek siyasi parti olarak dikkat çekti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Antalya Başkonsolosluğu, Antalya’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Barış ve Özgürlük Bayramı’nı münasebetiyle Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 47’inci Yıldönümünü kutlamak, Rauf Denktaş başta olmak üzere Kıbrıs Davasına baş koymuş kahramanlarımızı ve Kıbrıs Barış Harekâtında görev yapmış şehit ve gazilerimizi anmak amacıyla tören düzenledi.

Törene Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Antalya Başkonsolosluğu ve Vatan Partisi katıldı.

Törene Antalya İl Sekreteri Ahmet Özbay’ın Başkanlığında 5 kişilik heyetle katılan Vatan Partisi’nin katılımcı tek siyasi parti olması dikkat çekti.

Vatan Partisi törenin ardından Türk Kültür Derneği’ne geçerek Bakü Büyükelçisi olarak Azerbaycan’a atanan Antalya Başkonsolosu Mustafa Kemal Beyazbayram’la vedalaştı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.