“Kötü seslerin kıymet görmesi can sıkıcı…”

Pop Müziğin sevilen ismi Özgün, hafta içi her gün Süper FM’de Türkiye’nin en bulaşıcı, en şen kahkahası Duygu Atakan’ın, “Duygu’yla Radyodayız” programına bu hafta konuk. Yaptığı açıklamada, “kötü seslerin kıymet görmesi can sıkıcı“ dedi.

Süper FM‘de Duygu Atakan’ın, Duygu’yla Radyodayız programında müzik camiasına dair çarpıcı açıklamalar yapan Özgün, “Bir kesim var, anlamaktan çok popüler olanı takip ediyor.  Karşına çıkanı ona sunulanı dinliyor. Popüler olduysa bu iyidir diyor. Sevgilisi reklamına, youtube listesine bastırıyor parayı ve şarkı veya şarkıcı popüler oluyor. O zamanda insanlar şarkı tuttu zannediyor. Bu arada iyi şarkılar kaynıyor” dedi.

HERKES ŞARKICI OLMAK SİTİYOR

Herkesin şarkı söylemek istediğini aktaran Özgün, “Ama artık insanlar farklı sesler dinlemek istiyor; dikkat çekiyor; aynı sesler sıkıldı insanlar. Kötüler olmazsa iyiler anlaşılmaz. Gerçi iyilerin kıymeti bilinmiyor. Kötülerin kıymetli görülmesi biraz can sıkıcı oluyor” diye konuştu.

GECE 12’DEN SONRA MÜZİĞİN BİTMESİ KÖTÜ; BÖYLE GİDERSE SEKTÖR TOPTAN BATABİLİR”

12’den sonra müziğin kısılması can sıkıcı diyen Özgün, “Gece 12’de sahnelerin bitmesi kötü. Eğlence kültürü 12′ den sonradır. 7-8 yemek, ağız ağıza yemek yeniyor, o daha tehlikeli. Saat 12 sonrası şarkı okunmaması çok saçma. Zaten Omicron’a yakalanmayacak kimse kalmayacak. Bu gidişle toptan sektör bitebilir. Sahne fiyatları Türkiye’de her zaman öncelikli olarak düşer. En çok etkilenen müzik sektörüdür. Temel barınma yeme içme de büyük değişim var” dedi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.