Kurt’tan seçim sonrası açıklaması

Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimi müteakiben yazılı bir açıklama yaparak, adaylığının kesinleşmesinden itibaren 31 Mart’a kadar son derece yoğun ve tempolu bir çalışma sürdürdüklerini, bu süreçte partisi ve kendisine destek ve omuz veren herkese, “oy veren ya da vermeyen Burdurlu hemşerileri”ne teşekkür etti.

İşte Kurt’un açıklaması!

“”Bilindiği üzere genel merkezimizin takdiri üzerine Burdur Belediye Başkanlığına aday oldum.  Adaylığımın kesinleştiği günden seçimlerin yapıldığı güne kadar bize destek olan dava arkadaşlarımızla birlikte son derece yoğun ve tempolu bir propaganda dönemi yaşadık. Öncelikle bu yoğun tempoda partime ve şahsıma, bizleri yalnız bırakmayarak çalışmalarda destek olan parti yönetimine, partili, partisiz bütün arkadaşlarıma, oy veren ya da vermeyen Burdurlu hemşerilerimize teşekkür ediyor, kendilerine saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Hummalı çalışmalarımız sırasında bizleri yalnız bırakmayan seçim çalışmalarında emeği geçen herkesten ayrıca helallik istiyorum.

Seçimler hizmet yarışıdır. Bizler koltuklar için değil, milletimizin ve ilimizin çıkarları için mücadele eden Ak Parti’nin hizmet neferiyiz. Bugün Burdur Belediye başkanlığını alamasak da hedeflerimiz aynen devam etmektedir. Küçük hesaplarla değil, büyük hedeflere doğru, tüm hemşerilerimizle birlikte yol almak için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da durmadan çabalayacağız. Güzel Burdur’umuza olan hizmet aşkımızı ve sadakatimizi, sanki yarın seçim olacakmış gibi çalışarak ve inancımızı diri tutarak göstereceğiz.

“Ben Deniz Kurt olarak, seçim sonucunun ilimize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, seçilen arkadaşa başarılar diliyorum. Bu vesileyle Burdur Halkının hizmetine her zaman hazır olduğumu Güzel Burdur’umuzun hayrına olacak her türlü projede halkım adına destek olacağıma söz veriyorum. Tüm Burdur Halkını saygıyla selamlıyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir