Manipülasyon işte bu; pes artık!

Sosyal medyada soruyorlar; “manipülasyon ne?” diye.

Manipülasyon işte bu; kamuoyunu, yani halkı

kişisel ya da siyasi çıkarlar için yanıltma!

Yaptığı basın açıklamasına sosyal medya hesabından açıklık getirerek, “11 buçuk milyon Euro kredi onaylanmıştır. İlBank bölge müdürlüğü ile görüşürse kredinin hazır olduğunu öğrenecektir” diyen AK Parti Milletvekili Yasin Uğur’a, Burdur Belediye Başkanı’ndan anında İlBank’a gidip önünde fotoğraf çektirerek jet cevap Twitlendi: “Acilen İlBank’a geldim ve senin bildiğin gibi değilmiş Sn. vekilim Yasin Uğur. Bu iş iki buçuk yıllık bir çalışma, hemen kredi hazır git oradan al değil. Biz yeter ki memleketin yararına iş olsun uçar geliriz. Çalışma müşterek yürütülüyor.”

HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

OLMAYAN PARAYA NASIL VAR DİYORLAR; PES ARTIK!

Yerel seçimler yaklaştıkça siyaset ısınıyor ve sertleşiyor. Sosyal medya savaşları sürüyor. Taraflar basın ve sosyal medya açıklamalarıyla gündemden düşmemeye ve kamuoyunda etkin olmaya çalışıyor. En son olarak bilim insanlarının hakkında “artık geri dönülemez kritik seviyeye gelmiştir. Koca Göl’ü öldürdük” şeklinde açıklamalar yapılan Burdur Gölü üzerinden yaşanan polemik bütün hızıyla ve ateşiyle sürüyor. Belediye Başkanı Ercengiz, “para İlBank’ta hazır” diyen Vekil Uğur’a “gittim, ama yok” diyor. Kamuoyu ise halkı yanıltanlara “pes artık!” diyor.

BİZ YETER Kİ MEEMLEKETİN YARARINA OLSUN; UÇAR GELİRİZ!

Dün (24 Eylül 2018 günü) Göl’deki buharlaşmanın takibi için inşa edilen tesisin başında yapılan açıklamasında İlBank’ta Burdur Belediyesi’nin başvurduğu 11 buçuk milyonluk AYB kredisinin hazır olduğunu vurgulayan AK Parti Milletvekili Yasin Uğur’a, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, anında İlBank’a gidip binanın önünde fotoğraf çektirerek jet cevabı verdi: “Acilen İlBank’a geldim ve senin bildiğin gibi değilmiş Sn. vekilim Yasin Uğur. Bu iş iki buçuk yıllık bir çalışma, hemen kredi hazır git oradan al değil. Biz yeter ki memleketin yararına iş olsun uçar geliriz. Çalışma müşterek yürütülüyor.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir