Mehmetçiğin Barış Pınarı Harekâtı başlıyor

Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek’in “her göreve hazırız!” dediği, aylardır Mehmetçiğin hazırlık yaptığı, PKK/YPG ve ABD’nin karabasanı,  Fırat’ın doğusuna yapılacak olan Barış Pınarı Harekâtı’nın eli kulağında.

#BarısPınarıHarekatı #YüreğimizMehmetcikleÇarpıyor #TSKgururumuz

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, Fırat’ın doğusuna yönelik hazırlıkları son aşamaya gelen ve Atatürk’e “kefere” diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu gibilerin, “terör koridorunu engellemek için mi, 2 milyon mülteciyi yerleştirmek için mi, yoksa 26,5 milyar dolarlık TOKİ projesi için mi” şeklindeki bozguncu açıklamalarıyla tarihsel anlamından habersiz oldukları Barış Pınarı Harekâtı’na ilişkin açıklamada bulundu. Perinçek, ‘Mehmetçiğin zaferi için milletçe her göreve hazırız’ dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Barış Pınarı Harekâtı” ile ilgili yazılı bir açıklaması yaptı. Perinçek açıklamasında “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarından Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Fırat’ın doğusundaki askerî harekâtının başlamak üzere olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz. Türk Milleti ve Vatan Partisi olarak, her cephede üstün yetenekli komutanlarımızla ve kahraman Mehmetçiğimizle yürek yüreğe, omuz omuzayız” ifadelerini kullandı.

Açıklamasının devamında Perinçek, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin PKK Terör Örgütü’nü hendeklere gömme, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekâtlarında olduğu gibi, Barış Pınarı Harekâtı’nda da görevini zaferle tamamlayacağı konusunda güvenimiz tamdır. Türk Ordusu, Kandil’e beyaz bayrak çektirecektir!” dedi.

Perinçek şu görüşleri aktardı:

“FETÖ Gladyosu’nun temizlenmesiyle savaş yeteneği daha da güçlenen Türk Silahlı Kuvvetleri, PKK/YPG/YPD/SDG terör örgütlerini temizleyerek ABD ve İsrail’in İkinci İsrail planlarını bozguna uğratacak, Türkiyemizin güvenliğinin ötesinde Batı Asya’da barış huzurun sağlanmasına tarihî katkıda bulunacaktır.”

Perinçek sözlerine, “iç cephede ve dış cephede bütün milletimizin birliğini, Ordu ile milletimiz arasındaki birliği ve dostlarımızla Türkiye arasındaki birliği pekiştirmek, günün millî görevidir” diyerek son verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir