MHP aday tanıtım toplantısı renkli geçti

MHP Burdur İl Örgütü, Belediye Konferans ve Sergi Salonunda düzenlediği bir toplantıyla halka 7 Haziran Milletvekili seçimlerine girecek adaylarını tanıttı. Çok güzel bir organizasyonla kamuoyuna adaylarını tanıtan MHP il örgütü aynı zamanda mükemmel düzenlemesiyle de olumlu görüntü verdiği belirtildi.

Konferans ve Sergi Salonunda düzenlediği çok güzel organizasyonla halka 7 Haziran Milletvekili seçimlerine girecek adaylarını tanıtan Milliyeti Hareket partisi (MHP) il örgütü, aynı zamanda mükemmel düzenlemesiyle de olumlu görüntü verdiği belirtildi. Bir konuşmayla toplantıyı açan İl Başkanı İbrahim Sakızcı, partisinin milletvekili adayları Avukat Alparslan Ahmet Dursun, Prof. Dr. Sayın Ali İsra Güngör ve Metin Işıldar’ı kutladı.

Sakızcı, “sürekli ifade ettiğimiz Türkiye’nin ve Türk Milletinin kaderini tayin edecek olan 7 Haziran Seçimlerine sayılı günler kalmıştır. Bu seçim, AKP’nin sürdürdüğü yanlış politika ve uygulamalardan bıkmış usanmış milyonların kurtuluş için tek umududur. Bu Seçim, AKP yandaşlarının bir eli yağda bir eli balda iken, sofrasından her gün ekmeği çalınan, bu gün ne pişireceğim diye kara kara düşünen garibanların tek çaresidir. Bu seçim, İşsizlerin, Aşsızların, kimsesizlerin tek çıkış yoludur. Bu seçim, Emeği tarlada kalanların, Alın terinin karşılığını alamayanların, emeklilerin, dulların, yetimlerin hesaplaşacağı altın bir fırsattır. Bu seçim, bölücülere, yıkıcılara, Türk’ün adını silmek isteyenlere, teröristlerle müzakere masası kuranlara dur denilecek tek yerdir. Bu seçim, saraylarda şatafat sürenlerin israfına dur diyecek tek mercidir. Ne Mutlu Türküm Diyene!” dedi.

Sakızcı’nın konuşmasının ardından sarısıyla Av. Alpaslan Dursun, Prof. Dr. Ali Isra Güngör ve eski Tefenni İlçe Belediye Başkanı Metin Işıldar kürsüye çıkarak konuşmalarını yaptılar. Konuşmaların ardından hep birlikte sahneye çıkarak birlik görüntüsü verdiler.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir