Milli Savunma Bakanı Akar, şehidimiz Akçalı için başsağlığı mesajı yayınladı

Ankara BB Başkanı Yavaş da başsağlığı tiviti attı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Polatlı Topçu ve Füze Okul Komutanlığında icra edilen tatbikat esnasında meydana gelen kaza sonucu Kayaaltılı Nihat Akcalı’nın şehit olduğunu açıkladı. Bakan Akar da Twitter hesabından başsağlığı mesajı yayınladı.

MSB’den yapılan açıklamada şunlar denildi:

“Polatlı Topçu ve Füze Okul Komutanlığında icra edilen tatbikat esnasında meydana gelen kaza sonucu bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allahtan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.”

BAKAN AKAR’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, başsağlığı mesajı yayınladı.

Akar, mesajında, “silah arkadaşımız, 26 Nisan 2019 tarihinde araç kazası nedeniyle şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” ifadelerini kullandı.

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş da baş sağlığı mesajı yayınladı

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Polatlı’da tatbikat sırasında Uzman Çavuş Nihat Akcalı’nın talihsiz bir kaza sonucu şehit olduğu haberini büyük bir üzüntüyle almış bulunmaktayız. Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

KİTABIM: “ATA ETİ, İTE OTU!”

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir