“Müfteri Başkan, lafebeliği değil, icraat yap!”

Başkan Ercengiz’den Kendisini Hedef

Alan AK Parti İl Başkanı Mengi’ye Anında Jet Twitter’lar

Doğal afetler üzerinden ve kendi dönemlerinde yarım bıraktıkları inşaatlar üzerinden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i hedef alan AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi’yi jet Twitter’lerle vuran Başkan Ercengiz, “Mengi’yi “müfteri” ilan etti. Başkan Ercengiz, “Müfteri il başkanı laf ebeliği yapma icraat yap !! Atıp tutma memlekete kaynak sağla eğer yapabiliyorsan!” dedi.

Önceki gün şiddetli ve kuvvetli yağmurla sarsılan Burdur’da Başkan Yardımcısı Ali Say’ın deyişiyle, “mazgal üzerindeki akasya yaprakları sebebiyle debisi oldukça fazla olan yağış yüzeyden 3 dakika geç drena oldu.” Başkan Mengi, sosyal medya üzerinden “drenaj fatihim burası Burdur neredesin” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Ardından bugün de yazılı bir basın açıklaması yayınlayan Mengi, “CHP’li Burdur Belediyesinin kültür merkezini tamamlamayacağını, çivi bile çakmayacağını beyan ederek hiçbir uygulama yapmadığı için Milletvekilimiz Bayram Özçelik’in ısrarı ile Burdur Özel İdareye devri yapıldı ve inşaatın tamamlanması için çalışmalar devam etmektedir” diye Kültür Merkezi inşaatı üzerinden eleştiride bulundu.

Kültür Merkezi’nin tamamlanması için start verildi

GEÇEN YIL 2,5 MİLYON LİRA AYRILMIŞ OLDUĞU SÖYLENMİŞTİ, NEREYE GİTTİ O PARA?

Burdur Belediye Başkanı bu eleştirilere anında cevap verdi. Üç Twitter atan Başkan Ercengiz, Kültür Merkezi’nin sahibinin Burdur Belediyesi olduğunu, Bayram Özçelik’in bu merkezi ellerinden almış olmasına rağmen iki yıldır tek çivi çakılmadığını belirten Başkan Ercengiz, Özçelik’in geri aldıklarında “sanki bina bitmiş gibi açıklama yapmış” olduğunu ifade ederek, “geçen sene 2,5 milyonun müjdesini vermişti o para nereye gitti vekilim?” diye sorguladı.

MÜFTERİ İL BAŞKANI

Başkan Ercengiz ayrıca attığı Twitter’ların biriyle Volkan Mengi’yi “müfteri” ilan etti. “Müfteri il başkanı laf ebeliği yapma icraat yap!” diyen Başkan Ercengiz, “atıp tutma memlekete kaynak sağla eğer yapabiliyorsan!” şeklinde Twitledi.

Başkan Er cengiz eleştirilerini şöyle sürdürdü:

REZİL ETTİĞİNİZ KAYNAKLARI DÜZELTMEKLE GEÇİYOR VAKTİMİZ

“Rezil ettiğiniz kaynakları düzeltmekle geçiyor vaktimiz. Bayramdan sonra kepaze ettiğiniz garajı toparlamak üzere ihaleye çıkıyoruz sırada bedesten var orayı da düzelteceğiz.”

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir