Mv. Yasin Uğur’un 10 Ocak mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yasin Uğur, ‘‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Yasin Uğur yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bireyin haber alma hakkını sağlayan basınımız, düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili araçlarından biridir. Ülkemizdeki her alanda gösterilen büyüme ve gelişme hamlelerinin kamuoyuna etkili ve verimli bir şekilde aktarılmasının yanında, ülkemizdeki demokratikleşme sürecine de önemli bir işlerlik kazandıran gazetecilerimizin, gece gündüz demeden, mesai kavramı gözetmeksizin son derece zor ve meşakkatli bir görevi icra etmektedirler. 

Tarihi ve kültürel değerlerinin en iyi şekilde tanıtılması, kamu kurumlarındaki hizmetlerin anlatılması gibi daha birçok alanda bilgiler sunan basın mensuplarımıza gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Burdur’umuzda gece gündüz demeden fedakârca çalışarak ilimizdeki gelişmeleri tarafsız olarak halkımızla paylaşan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum, dedi.

[3d-flip-book mode="thumbnail-lightbox" urlparam="fb3d-page" 
id="12654" title="false" lightbox="dark"]
Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.