NATO’dan Türkiye’ye müdahale olsa sevinecek CHP’liler var

CHP’li Kadir Gökmen Öğüt: “NATO’nun demokrasi derdi olsaydı Türkiye’ye müdahale ederdi”

Eski CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Halk TV’de konuk olduğu programda hain ifadelere yer verdi; adeta NATO’ya vatanımıza “müdahale çağrısı”nda bulundu.  Öğüt, “NATO’nun ‘Türkiye’de demokrasi olsun’ diye bir derdi olsaydı, Türkiye’ye 10 yıldır bazı müdahaleler yapardı” dedi.

Halk TV’de konuk olduğu programda hain ifadelere yer veren eski CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, adeta NATO’ya Türkiye’ye “müdahale çağrısı”nda bulunarak, “NATO’nun ‘Türkiye’de demokrasi olsun’ diye bir derdi olsaydı, Türkiye’ye 10 yıldır bazı müdahaleler yapardı” dedi. Bu sözler karşısında programın sunucusu Ayşenur Arslan şaşkınlığını gizleyemedi. “Ne müdahalesi canım, nasıl?” diye sordu.

Kimi Atatürk’e “kefere” diyor.

İl Başkanı sözde Ermeni soykırımını tanıyor, atalarımıza katil diyor; “katil devlet” diye devletimize hakaret ediyor.

Genel Başkanları “eskiden CHP çok yaralar açtı; helalleşmeye çıkacağım” diyor.

Ayrıca büyükelçilere mektuplar göndererek yabancı ülkelerden yardım itiyor.

FETÖ ile iltisaklı oldukları için ihraç edilmiş KHL’lılarla toplantılar düzenliyorlar; FETYÖ ve PKK teröristlerini Mehmetçiğin ve Polisimizin pençesinden kurtarmaya andiçiyorlar.

Şimdi geldikleri nokta zurnanın zırt dediği yer.

Eski bir CHP Milletvekili olan Kadir Gökmen Öğüt, HalkTV’de Ayşenur Arslan’ın programına çıkarak, açıkça NATO’nun Türkiye’ye müdahale etmesi gerektiğini açık açık söyleme cesaretini gösterdi. CHP’li Kadir Gökmen Öğüt, NATO’nun “uluslararası emperyalizmin askeri gücü” olduğunu söyledi; buna rağmen, “Türkiye’ye müdahale etmemesi”ni eleştirdi

NATO’nun derdinin demokrasi olmadığını belirten eski CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Halk TV yayınında Türkiye’ye müdahale edilmesi gerektiğini savundu. Öğüt, “NATO’nun ya da Avrupa’nın Türkiye’de bir demokrasi olsun diye bir dertleri olduğuna inanmıyorum. Olsaydı 10 yıldır bazı müdahaleler yapardı” dedi.

Bu sözler karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen ve konuğuna itiraz da eden programın sunucusu Ayşenur Arslan’a rağmen konuşmasını sürdüren Öğüt, “Olsaydı 10 yıldır bazı müdahaleler yapardı” şeklinde konuştu. “Ne yapardı canım müdahale derken?” diye soran Arslan’a Öğüt, “Türkiye’ye eskiden ciddi müdahaleler yapıyorlardı, AB konusunda vs.” diye cevap verdi.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.