“Öğretmenlere her zaman kapımız açık”

Vali Hasan Kürklü, Kızılkaya Hacı İbrahim Çelik Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Kuşbaba İlkokulu ve Ortaokulu ziyaretlerinde öğretmenlerle biraraya geldi.

Vali Hasan Kürklü, Bucak İlçesine bağlı Kızılkaya Hacı İbrahim Çelik Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen bilim şenliğine katıldıktan sonra öğretmenlerle bir araya gelerek toplantı düzenledi. Vali Hasan Kürklü daha sonra Kuşbaba İlk ve Orta Okuluna ziyaret etti ve burada Öğretmenler bir araya geldi.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden bildirildiğine göre, Kızılkaya Beldesi ve Kuşbaba Köyündeki okul ziyaretlerinde öğretmenlerle sohbet eden ve öğretmenlere sıkıntıları ve istekleri olup olmadığını soran Vali Kürklü, iki okulda da öğretmenlere şunları söyledi. “biz bir aileyiz, birlikte güzel işler yapmak istiyoruz. Bu ülkenin geleceği sizlerin elinde, öğretmenlerimiz ne kadar huzurlu olursa daha iyi eğitim verir düşüncesindeyim”.

Öğretmenlerin kıymetli olduğunun altını çizen Vali Kürklü, öğretmenlerin kurum amirlerine gitmeden direk kendisiyle görüşebileceklerini kaydetti. Sıkıntılarının ister okul ile ilgili, ister şahsi olsun istedikleri zaman kendisiyle görüşebileceklerini ifade eden Vali Kürklü, her zaman yardıma hazır olduğunun altını çizdi.

Vali Hasan Kürklü’nün okul ziyaretlerinde Bucak Kaymakamı İsmail Bayata,  Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu yer aldı.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sanalbasin.com üyesidir