Perinçek ve Korkmazcan’ın katılımıyla panel

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hacer Şule Perinçek ve Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Milli Anayasa Hareketi (MAH) başkanı Hasan Korkmazcan’ın katılımıyla Isparta’da Yarın Başkanlık Sistemine Hayır Paneli yapılacak.

AKP, Cumhurbaşkanı Ve Türkiye’ye bir Batı tuzağı olan Parlamenter Sistemi yıkacak, Meclis’in yetkilerini tırpanlayarak güçsüzleştirecek olan “Denetimsiz Cumhurbaşkanlığı” makyajlı Başkanlık Sistemine yönelik Anayasa değişikliği halkoylamasına 10 kala ülkede ve yöremizde siyasi faaliyetler hızını artırarak sürüyor. Bu kapsamda Isparta Vatan Partisi (VP) il örgütü, Başkanlık Sistemine Hayır paneli düzenledi.

İl Başkanı Bilal Şimşir yaptığı açıklamada, yarın (7 Nisan 2017 Cuma günü saat 17,00’de Kültür Sineması (Kocatepe Kahve Evi’nde) düzenlenecek olan panele konuşmacı olacak, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hacer Şule Perinçek ve Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Milli Anayasa Hareketi (MAH) başkanı Hasan Korkmazcan, Güneydoğu Gazisi, emekli astsubay, Aydınlık Gazetesi yazarı Oktay Yıldırım ile eski ülkücü yeni VP’li Avukat Yıldırım Çavuşovalı’nın katılacağını, bütün Ispartalıların davetli olduğunu belirtti.

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir